Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nektek mennyire fontos a szex egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Csak mert,nem egy olyan embert ismerek akik váltig állítják hogy a szex,a mélyebb fizikai érintkezés nem annyira fontos,sőt...számukra kielégítő a szerelem érzelmi oldala,és én csak értetlenül állok a helyzet előtt, mert én magamból kiindulva nem tudnám magam egy szex mentes kapcsolatban elképzelni.Szerintem igen is meghatározó pontja a szex egy kapcsolatnak,mindenféleképpen kell a fizikai érintkezés.( bár tény hogy az érzelmek is fontosak)

17/L

Véleményetekre tényleg kíváncsi vagyok,köszönöm előre is :)


2015. jan. 16. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Pont annyira igaz, hogy nekünk a mélyebb érzelmek fontosak, mint nálatok, hogy az érzékeny, romantikus fiúkra buktok...


ÉS azt hiszem ezzel mindent elmondtam.


Valóban nagyon fontosak az érzelmek és mély kapcsolat. De ha nincsen/rossz a szex idő kérdése, hogy annyi legyen a kapcsolatnak.


mellesleg egészséges nőnek is fontos a jó szex :) azt sem hanyagolja el.

2015. jan. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a legfontosabb ️Nekem ️
2015. jan. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán nem fontos a szexben a párkapcsolat.
2015. jan. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

,, érzékeny, romantikus fiúkra buktok " :)) Én pedig arra bukok, bár férfi formájában, nem fiúra. :)


Akkor megyek, és keresek egy aszexuális férfit.


25N

2015. jan. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

Érthető, hogy a nők sokkal jobban ragaszkodnak a szexhez, mert nekik nagyságrendekkel nagyobb élvezetet nyújt.

Csak gondoljatok bele, mennyi ideig tart egy férfi orgazmusa és mennyi ideig egy nőé. Teljesen más nagyságrend, amiért a nők mindenre képesek, a férfiak meg kevésbé. Bár kifelé kommunikálva pont az ellenkezője jön le, de ez már a képmutatás mélységes világába vezető kérdés.

2015. jan. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nos nem minden férfi szexmániás.

A szex téma manapság túl van lihegve, a fizikai érintés és a harmonikus kapcsolat nyilván összefügg, de amikor már komoly kapcsolatban van az ember és jön mindenféle téma, akkor valóban nem ennek van prioritása.

De Te még fiatal vagy nagyon, a ti korosztályotokban még ez az alap, szóval szerintem nincs a gondolkodásoddal semmi probléma.

2015. szept. 22. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Eléggé számít. Ha van egy lány akivel ismerkedek és külsőre meg belsőre is megfelel nekem de rossz teljesítményt nyújt az ágyban azonnal repül. Nem tudom magam elképzelni, hogy szerelmes tudnék lenni egy nőbe akivel átlagos a szex. Szerény véleményem szerint 70%-g számít a szex a maradék 30% pedig a nő természete, stílusa, ő maga. Minél jobb valaki az ágyban annál jobban tudja megtartani, a kiszemeltjét. Nemrég ismerkedtem egy lánnyal kívül-belül bejött a csaj de olyan bénán kúrt, hogy már nekem égett a fejem. 26/F
2015. szept. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!