Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kernek egy kis segitseget! 5...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kernek egy kis segitseget! 5 honapjavan egy gyonyoru baratnom akit tiszta szivembol szeretek! Egyre tobb vita van tobb ember szarkavarasa miatt megbeszeltuk de minden kezdodott elorol. Mit tegyek hogy ujra jo legyen minden es elhigye hogy szeretem!?

Figyelt kérdés
2015. jan. 22. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet. Első szabályként tisztázni kell, hogy első sorban egymásnak hisztek. Kicsit úgy érzem, hogy bizalomhiányban vagytok
2015. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idősek vagytok?
2015. jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked egy párkapcsolat hiányzik,nem az adott csaj:)
2015. jan. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Augusztus óta? Ismerős a köreimben! Távkapcsolat?
2015. jan. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Basszus...3as vagyok,nem tudom miért ide írtam ezt a kommentet,másik kérdéshez akartam

neked azt tanácsolnám,h ezt mindenképp beszéld meg vele:)

2015. jan. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
16l 17 f de nem tudom mar ultunk le es eleg komolyan elbeszelgetunk akkor 1 hetig heppy volt minden es masnapra valami tortent es ketdod minden am 10 km van koztun 15 perc alat nala vagyok biciglivel minden nap talizunk es viragtol ruhaig moziig megkap mindent
2015. jan. 22. 22:29
 7/7 A kérdező kommentje:
Kerlek titeket segitsetek 8 eve arva vagyok o van nekem es ot szeretem a legeslegjobban tippek tanacsok jo jonnenek hogy mivel csinaljak vissza mindent eredetire!!!
2015. jan. 22. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!