Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok szakítás után miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szakítás után miért "fikázzák" az ex-üket?

Figyelt kérdés

Számtalan ilyent láttam...


a, buliban szenvedélyesen csókolóznak.

b, 3 éve együtt vannak, de 1 éve döglődik a dolog

c, egy évben volt 3 pasija, de mégis "a legutóbbi pasim 2 éve volt..."


tehát érdekes, hogy hogy odaadjátok magatokat, aztán ha vége, akkor


"mindig is lányokkal vetette körbe magát, ezért dobott"


"amúgy sem illettünk össze soha"


"amúgy is utazott örökké, a hobbija fontosabb volt"


tehát semlegesítik a dolgot. Persze énis voltam már, hogy 1 hét után már nem futottam valaki után, nemis tudom, mit láttam benne.


2015. jan. 22. 22:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert szeretik! :-)
2015. jan. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Már megint a lányok. Mert a fiúk nem fikázás az exüket szakitás után? -.-
2015. jan. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mert ha azt mondanák, hogy jaj de kár olyan jó pasi volt akkor azzal nem tudnák magukat nyugtatni, hogy jó hogy szakítottak.
2015. jan. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Me' mé' ne?
2015. jan. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nyomós okom volt rá, még se tettem meg, inkább ignoráltam
2015. jan. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hát, én pl nálam volt egy reménytelen szerelem (2 év után is fáj), és volt egy 1 éves együttjárásból végetérős is. Egyikőjükre se mondom, hogy "áh úgyis szarok voltak..."
2015. jan. 22. 22:09
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebben amúgy mi a fikázás? Ez inkább valami mentegetőzés, vagy nem tudom. Ha olyanokat mondanának, hogy az ágyban sem volt jó, meg mit tudom én, na az fikázás lenne, de ez... :D Nekem is van egy haverom, amikor megtetszik neki egy lány, akkor egész nap hallgatom, hogy ez ilyen gyönyörű meg olyan szép, meg milyen rendes meg mit tudom én, ha meg dobja akkor hónapokig csak fikázza, hogy milyen banán állú meg minden. Bár fiú vagyok, most az egyszer a lányok oldalán érzem szükségét, hogy felszólaljak.
2015. jan. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
de akkor meg végképp nem értem, hogy miért olvadnak el egymás karjaiban... ez volt a nagy szerelem, ez?
2015. jan. 22. 22:16
 9/12 anonim ***** válasza:
Ugyan már bro, találsz jobbat! ;)
2015. jan. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én fiú létemre fikázom a volt csajom, de az olyan is volt ahogy beállítom...
2015. jan. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!