Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért mondhatta ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondhatta ezt?

Figyelt kérdés

Szilveszterkor megismerkedtem egy csajjal, össze is jöttünk, minden happy volt, két héttel később szakított azzal a kifogással, hogy most nagyon sokat kell tanulnia, és a tanulás mellett most nem tud megtartani egy kapcsolatot. Úgy váltunk el, hogy ha rendeződnek a dolgai és minden a rendes kerékvágásba kerül, akkor megpróbáljuk a fojtatást.

Most meg (durván 2 héttel később összejött egy masik sraccal.

Miért mondta akkor azt hogy a tanulás miatt kell szakítania velem?

17/L

18/F



2015. jan. 22. 08:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert látta, hogy vagy akkora madár, hogy ezt el is hiszed.
2015. jan. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem merte nyíltan megmomdani mit gondol, talán tartott attól, hogy megbánt vagy nem akart magyarázkodni de valoszinuleg nem érzett irántad semmit ha ilyen könnyen váltott
2015. jan. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De akkor miért jött ossze velem? Főleg úgy, hogy konkrétan ő kezdeményezett?
2015. jan. 22. 15:57
 4/12 anonim ***** válasza:
Azért jött össze veled, mert még nem ismert (ki). Most már igen, és köszöni szépen, ennyi elég is volt belőled. Tanulj az esetből, próbálj rájönni, mit rontottál el, hogy a következő csajnál ez ne forduljon elő.
2015. jan. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

egyszerűen ötletem nincs mit ronthattam el, amikor csak keve volt találkoztunk, de sosem erőltettem, hogy márpedig most találkozni fogunk, amit csak tudtam és nem éreztem papucs dolognak azt megtettem érte...stb

szóval ötletem sincs! :/

2015. jan. 23. 20:55
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne vedd magadra. Fogd fel úgy, hogy kihasznált. Szabad vagy, nézegess más lányok után. 25F
2015. jan. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez nekem azért nehéz most nagyon, mert volt egy csaj, akibe bele voltam zúgva 3 évig, de sajnos barátságtől több sosem volt köztünk, aztán ez a csaj most ősszel, szalagtűzőm környéken elkezdett kavarni egyik osztálytársammal. És akkor azt hittem hogy meghalok olyan szarul esett, viszont szilveszterkor ugye osszejottem ezzel a masik csajjal, rá két hétre szakított velem. (Nem volt még komoly kapcsolatom sosem) szóval eléggé magam alatt vagyok, nem tudom hogyan tudnék igy ismerkedni! :'(
2015. jan. 24. 00:52
 8/12 anonim ***** válasza:

Bocs, de folytatás ly.

Azért mondta, mert a nők így szokták, nem akarják megbántani a másikat, így könnyebb, mint azt mondani, hogy nekem csak ennyi volt ebben a kapcsolatban, vagy ha azt mondta volna, találtam egy szimpatikusabb pasast. Ez egy "női nyelv". Ha pl. elhívsz egy nőt randira, és azt válaszolja, majd elmegy veled valamikor, az azt jelenti,hogy nem akar elmenni, mert ha tényleg el akar menni, akkor megkérdezi, hogy mikor gondolod. Ilyenek a nők.

2015. jan. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ma ráírtam megint, nem beszéltünk már vagy 1,5-2 hete, azt mondta hogy hiányzok neki, meg kiderült hogy csúnyán ossze is balheztak a sraccal de igazából nem is voltak egyutt. Hogyan szerezhetném vissza a csajt? Hogyan jöhetnék vele ujra ossze? Elvileg reggel talizunk, ha időben beérek debbe!
2015. febr. 3. 21:54
 10/12 anonim ***** válasza:
bonyolult egy no az egyser biztos de te sem tunsz egy atom magabiztosnak hozom a popcornt!
2015. febr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!