Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ezt mondani első találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ezt mondani első találkozásnál normális?

Figyelt kérdés

Neten megismerkedtem egy sráccal, egy hétig szinte folyamatosan beszéltünk interneten és nagyon közel kerültünk úgy egymáshoz. Képet küldtünk magunkról, majd kérte, hogy találkozzunk.

Az első találkozásból ruhában szerelmeskedés lett, és mikor fölöttem volt és csókolt, utána azt mondta, szeret.

Lehet, hogy őszintén mondta?

Mindketten 22 évesek vagyunk.


2015. jan. 22. 22:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez elég gázos.. Interneten nem lehet megismerni és megszeretni valakit, akármennyit is beszéltetek. Az első tali az első tali, nem mondjuk hogy szeretlek.. Mondjuk én nem is hemperegnék ismeretlennel.
2015. jan. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem Ted Mosby és tipikusan nem egy hősszerelmes fajta :)
2015. jan. 22. 22:32
 3/14 RRR ***** válasza:

akár

majd meglátod

2015. jan. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha viszont nem egy hősszerelmes fajta, akkor nem értem, miért ruhában dugott meg. WTF? It's not so cool. :) Szerintem csak áll a dákója, és berakná valakinek.
2015. jan. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem dugott meg, csak ölelkeztünk és csókolóztunk
2015. jan. 22. 22:34
 6/14 A kérdező kommentje:
Kérlek ne csináljatok viccet belőle, hanem rendesen válaszoljatok :(
2015. jan. 22. 22:36
 7/14 anonim ***** válasza:
Hogy lenne már normális? Beteg dolog első találkozásnál ilyet mondani..
2015. jan. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Miért lenne beteg, ha érez valamit és kimondja?
2015. jan. 22. 22:39
 9/14 anonim ***** válasza:
Egy hét alatt egyszerűen nem alakulhat ki a szeretet, főleg úgy, hogy nem is találkoztatok.
2015. jan. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak nagyon begerjedt, ilyenkor az embert elöntik az érzések, és kicsúszott a száján. Valószínűleg ő sem úgy értette, hogy te vagy élete szerelme.
2015. jan. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!