Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiakat tényleg megijeszti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat tényleg megijeszti, ha egy nő sikeres, jól keres és megáll a saját lábán?

Figyelt kérdés
2015. jan. 22. 22:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Ha hűséges típus a nő, akkor nem.
2015. jan. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem nincs vele gondom... Szerintem ez inkább pozitívum...
2015. jan. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha egy igazi férfi igazi nőt keres, akkor ez nem negatív tényező, hanem elvárás kell, hogy legyen. Az olyan nő, aki képtelen önállóan boldogulni, az nem nő, hanem kislány.
2015. jan. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem gond, legalább nem kell tartanom a buszon.
2015. jan. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Engem nem.
2015. jan. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

és te ezt most tényleg komolyan kérdezed?


[link]

2015. jan. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem egy kommentelőtől olvastam itt, hogy nekik ez gond, mert hogy nem érzik férfinak magukat a nő mellett, ha nem függ tőlük anyagilag, illetve többet keres.
2015. jan. 22. 22:41
 8/18 anonim ***** válasza:
7: Hát, végül is mindenki máshogy gondolkodik. Én örülnék, ha olyan barátnőm lehetne akit nem nekem kell eltartanom. Ha meg még többet keres az külön jó, mert nem kell egyedül fizetnem mindent.
2015. jan. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy férfi nem érzi férfinak magát egy olyan nő mellett, aki nem szorul ellátásra és támaszra, az nem igazi férfi.
2015. jan. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
21%
#9: Tehát a te értelmezésedben a férfit nyugodtan leüvöltheti a nő, hogy "márpedig én többet keresek, nekem köszönheted az új lakást/autót, úgyhogy neked kuss"?
2015. jan. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!