Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Miért nem szakít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért nem szakít a barátjával?

Figyelt kérdés
A lánynak van egy barátja, viszont 1 hete smároltunk. Azóta beszéltem vele, mondta, hogy Ő is többet érez irántam, mint barátság. Ma pedig azt írta, hogy szeret, de nem fog szakítani a barátjával. Lányok! Ilyenkor mire gondoltok? Mit csináljak?
2015. jan. 23. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Túl sok oka lehet e logika ellenes cselekedeteinek.

Probálj vele kommunikálni, ha nem jutsz eredményre, hagyd.

2015. jan. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz.. szerintem már Te is gondoltál mindenfélére, semmi értelme, hogy ugyanazokat olvasd itt. Beszélj vele, kérdezd meg miért és utána dönts róla, hogy érdemes-e küzdeni vagy felejtős.
2015. jan. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben. :) köszönöm a válaszokat.
2015. jan. 23. 14:31
 4/4 anonim ***** válasza:

A csaj csak kihasznál téged , hülyére próbál venni. De azt mondom neked ne hagyd. Egy nő nem fog dönteni , arra te aztán várhatsz kis pajtás. Szerintem vagyis meg eshet hogy a csaj nem kapja meg azt a barátjától amit tőled meg kaphat. Szerintem te leszel a jó fiú vagy az akivel le fekszik. Kettő lehet

1. Te leszel neki a lelki k*csögje.

2. Nálad keresi a sexet , amit a barátjától lehet nem kap meg.


Ha többet érez mint barátság az egy nagyon jó lap a kezedbe. Simán bele nyúlhatsz a bugyijába. De ha te többet szeretnél tőle , akkor pedig döntés elé kell tenni vagy te vagy ő. De előtte szerintem feküdj le vele , lehet hogy veled a sex olyan lesz hogy az lesz a döntő szempont. Sok sikert kívánod neked. :) Hajrá... :D

2015. jan. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!