Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit tennétek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit tennétek, ha a pasitok barátjával szimpatizálnátok?

Figyelt kérdés
Ha van barátotok, de az egyik haverjának tetszel, és ő sem hagy hidegen téged, mit tennétek? 17/L
2010. aug. 25. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez nagy ribancság ha komolyan gondolsz a pasira.

22F

2010. aug. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok lány, de szerintem onnantól, hogy megfordult a fejedben a dolog, lehet, hogy még időben szakítanod kéne a jelenlegi pasiddal, hiszen úgyis az lesz a vége.


Az új kiszemelttel meg közölni kéne a tényállást, miszerint szívesen megosztanád vele az ágyad...

2010. aug. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
elsőnek igaza van
2010. aug. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem feltétlen ribancság, mert minden előfordulhat, de azért ha már többször előfordul ilyen, és 2 hétnél nem tart tovább egyik sem..na az már tényleg ribancság. És Neked meg el kell dönteni, hogy melyikbe vagy szerelmes, és a másik csak kaland lenne, akkor érdemes-e összetörni egy barátságot meg a saját kapcsolatodat miatta. Ezt csak te tudod eldönteni.
2010. aug. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem ribancság...velem nagyon régen volt ilyen szitu, bár mi konkrétan durván szerelmesek lettünk... a párom nem is gondolta, sokat hagyott minket kettesben... de soha semmi nem történt. Egyszer meg akart csókolni. Elmentem. szakítottam a párommal, és a sráccal is minden kapcsolatot megszakítottam. Szerintem gondold át mekkora ez a vonzalom. Jobban szereted a párod mint a srácot? akkor maradj vele, és ne gondolj a srácra. Ha túl erős a vonzalom mindenképpen szakíts a pároddal, annak már semmi értelme, hisz nem szereted őt. Aztán hogy a másik fiúval mit kezdessz az a te dolgod.
2010. aug. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem r*bancság, de próbáld elfelejteni. Vagy mindkettőt vagy csak a haverját. Ugyanis, ha most szakítasz a barátoddal és összejönnél a haverjával, az nem esne jól a barátodnak és elég érdekesen venné ki magát a helyzet. Velem is volt hasonló eset.

Attól is függ mennyire vannak jóban. De csúnya dolog lenne akárhogy is nézzük.

2010. aug. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok szerelmes a haverjába, hanem egy nagyon enyhe érdeklődést keltett bennem, felejthető... csak a véleményetekre voltam kíváncsi, nem akarok én tőle semmit, csak, hogy tisztázzuk...
2010. aug. 25. 16:25
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én amikor járok valakivel, akkor azért teszem, mert odáig vagyok érte, és így igazából mindenki más kizárva, ha a barátaival szimpatizálok, az pusztán baráti jellegű.

ÉS ha vége is a kapcsolatnak, akkor sem kezdek a barátjával, mert ennyit nem ér. Csak ha valami nagyon különleges van, de erre eddig nem volt példa.

24 vagyok és lány

2010. aug. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy lenne ribancság? Érezni valamit nem ribancság, és nem is igazán tehetünk róla, hogy mit érzünk. Hogy mit tennék, a pillanatnyi kapcsolatom mélységétől függ. Egy régi, biztos kapcsolatot nem kockáztatnék ezzel, és inkább megpróbálnám elfelejteni a párom barátját. 20/n
2010. aug. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Feküdj le vele titokba !
2010. aug. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!