Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért akar szakítani velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért akar szakítani velem a barátom, mert átmentem egy régi ismerősömhöz fél órára. Ez komoly?

Figyelt kérdés

Akkora cirkuszt kerített az egészből, onnantól kezdve, hogy megtudta, hogy átmentem egy fiu ismerősömhöz, akit már 14 éve ismerek, hogy most már szakítással fenyegetőzik. Csak átmentem hozzá dumálni egy kicsit, még az anyukája is otthon volt. És a "mit csináltál ma" kérdésre, sajnos elmondtam neki, hogy átmentem ehhez is ismerősömhöz, akivel nagyon régen nem találkoztam már, de régen nagyon jóba voltunk. A cirkusz úgy indult, hogy a párom alapból annyira nem kedvelte őt, mert 2 éve egy kicsit összevesztek. És most, hogy átmentem hozzá, szent meggyőződése volt, hogy biztos meg akart engem dugni, vagy kár még időnk is lett volna rá, meg stb... a végére én lettem kihozva a legnagyobb szemétnek, és most odáig jutottunk, hogy közölte, hogy szerdáig legalább egyáltalán nem akar velem beszélni, utána meg majd kitalálja, hogy mit akar, mert ez neki így nem megy.

Már nem ez az első ilyen balhéja, én nem tudom, hogy ez bírom e még. Azon gondolkodom, hogy amig nincs otthon, elviszem a cuccaimat, aztán vagy átgondolja a dolgokat a félig üres szoba láttán, vagy ez van... Nekem ez nem megy már így..

Mit tegyek? Ez így nagyon sz_r.. itt zokogok, mint egy idióta, ahelyett, hogy büszkén lesz_rnám, hogy állandóan féltékeny, és engem hibáztat...

L20 ő F23

3 éve vagyunk együtt.


2015. jan. 17. 20:32
 1/6 A kérdező kommentje:
*2 órára
2015. jan. 17. 20:33
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
mondjuk én nem mentem volna át a haveromhoz, főleg, ha a barátom sem kedveli, és csak utólag tudta volna meg..
2015. jan. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A barátod S.Z.Á.N.A.L.M.A.S.

Legalábbis a leírásod alapján.

Nevetséges ebből balhét csinálni. Még ha féltékeny is, akkor is mekkora s€ggfej az, aki szakítással fenyegetőzik EZÉRT...

2015. jan. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyilván féltékeny, de ez nem csak egy újonnan szerzett haver, hanem ezer éve ismered... Szerintem egy kicsit felfújta a dolgot.
2015. jan. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyilván féltékeny, de ez nem csak egy újonnan szerzett haver, hanem ezer éve ismered... Szerintem egy kicsit felfújta a dolgot. Meg milyen bizalom az ilyen?
2015. jan. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hagyd a pucskuba! a barátod egy s☆ggfej@!
2015. febr. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!