Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok! Mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nos, van egy kis problémám... Az a helyzet, hogy úgy vettem észre az elmúlt pár hétben, hogy a barátom, nem szeretne kinyalni és semmiféle ilyen dolgot nem akar csinálni velem. A vad smárolás és az ágyra teperés mindig megtörténik, de utána, ennyi... Semmi több... Már rájöttem arra is, hogy a barátom, úgy szeret le menni a lábam közé, hogy rajtam fekszik és a kezemet nyújtom neki amit el kezd puszilgatni én meg mindig egyre lejjebb teszem a kezem, minél közelebb a lábam közéhez... De ez utoljára kb. 3 héttel ez előtt volt, és akkor sem lett belőle semmi, mert mire oda jutott volna, hogy puszilgatná, mennie kellett... >.< Nem értem, én csinálok valamit rosszul? Nem vagyok elég kihívó? Vagy már unja a nyalást? Fiúk, Ti miért csináljátok ezt? Van valaki lányok közül aki hasonló helyzetben van? :( Nem tudom mit tegyek már!!! :(
2015. jan. 23. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Heh, nekem meg az exem nem engedte, hogy kinyaljam, csak kb fèl évente egyszer, pedig élvezte én meg imàdtam csinàlni neki.

21/F

2015. jan. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg megbeszélni vele, ha ez nem segít akkor kérdezz rá, hogy mi a baj.

De próbálkozhatsz azzal, is, hogy szexin felöltözöl és letepered...

2015. jan. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Talán beszélj vele a dologról.
2015. jan. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2-es jòl mondja, plusz még ülj rà a szájàra, akkor talán veszi a célzàst :D
2015. jan. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!! ^^ #1-es Válaszoló: Szerintem velünk is ez a helyzet, csak én engedném Neki... :/
2015. jan. 23. 22:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Vesd fel neki a 69-et, abba talán benne lenne, hisz mindketten egyszerre jól jàrtok.

2015. jan. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sex?

Am bezsélj vele..

Kommunikáció

2015. jan. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!