Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy jöjjek össze vele? (a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöjjek össze vele? (a srác "ex-kocka")

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy volt egy srác még 9.-be amikor még ilyen dagadt szar kocka volt és elhívtam "randizni", ő eljött ott kicikiztük és ettől sokáig nem is jött suliba majd át ment egy másik gimibe ://

Azonban az utóbbi két évben elég jól kigyúrta magát és már tetszik, hogy kérjek bocsánatot? :// meg hogy találkozzunk most már nem kamuból.

17L/18F


2015. jan. 24. 01:49
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
98%
Szánalmas vagy.
2015. jan. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
98%
szét leszel oltva úgy érzem.
2015. jan. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
De miért ha belegondolsz nekem köszönheti hogy jó srác lett ;//
2015. jan. 24. 01:53
 4/35 anonim ***** válasza:
95%
Érd el hogy ő hívjon el "randizni", és a haverjaival cikizzenek ki téged, hogy mekkora ribi vagy hogy ilyeneket csinálsz!!!
2015. jan. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
80%
Írj rá, és írd le neki hogy már megbántad amit tettél és szívesen találkoznál vele. de semmi jóra ne számíts most szólok. ha szerencséd van csak szex után dob ki..
2015. jan. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
96%
Te is csak egy hülye ku*rva vagy kérdező.
2015. jan. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
96%
HAHA, hát persze. De azért pattanásos a segged, nem? Gondoltam.
2015. jan. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
97%

Azért, mert egy szánalmas, felszínes (növények vízellátásáért felelős szerv) vagy.

Ameddig túlsúlyos volt, addig nem hogy nem tetszett (mert oké, ne tetsszen, megértem), de egy primitív (fán termő gomba) voltál vele, mi több, még jólesett lejáratni, megalázni úgy, hogy ő a világon semmit nem ártott neked.

Most, hogy ő is megférfiasodott, meg egyből már rá akarsz mozdulni. Eddig az se érdekelt, hogy mi van vele, sőt, nem, nem azt köszönheti neked, hogy kigyúrta magát, hanem azt, hogy a megaláztatás miatt még az iskolából is elmenekült, és akkor van bőr a képeden azt mondani, hogy te randizni akarsz vele?

Komolyan remélem, hogy kamukérdés, mert szégyen, hogy ekkora felszínes ribik vannak.

2015. jan. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ribi, egyszerűen csak nem szeretem a bénákat.
2015. jan. 24. 02:06
 10/35 anonim ***** válasza:
84%
A srác helyébe megdugnálak. De azt te nem élveznéd.
2015. jan. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!