Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány randi után finghatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány randi után finghatok a barátnőm előtt?

Figyelt kérdés
Tegnap este volt egy kellemes randnink, de ebédre bablevest ettem előtte és nem gondoltam a következményeire...mondanom sem kell estére elkopott a fingóroham és nagyon cikinek éreztem...minden alkalommal valami ürüggyel messzebb álltam tőle, hogy ott elfinghassam magam, kérdésem az mikor finghatok a barátnőm előtt, mikor nem lesz ciki?

2015. jan. 24. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát, általában akkor jön el ez az idő, amikor már már mindketten fingtátok el magatokat egymás jelenlétében véletlenül. De érezni is lehet, amikor már nagyon belsősőes a kapcsolatotok, ezt nem lehet randikban mérni.


Mi 4 éve vagyunk együtt a barátunkkal, mindketten pukiztuk már el magunkat a másik előtt véletlenül, és már nem számít különösebben gáznak, de ettől még ha érezzük, hogy kell, szépen fogjuk magunkat, és kimegyünk a wc-re..

A legtöbb esetben ez megoldható, tiszteld meg ezzel a másikat :)

2015. jan. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
bocsi, pár dolgot elírtam. *bensőséges, *barátommal
2015. jan. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
kb 1-1.5 év párkapcsolat után , :)
2015. jan. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát mi sosem csináltunk ebből ügyet, nyilván nem az első randin pukiztunk a másik orra alá, meg volt 1-2 hónap, amíg mindketten igyekeztünk a jobbik oldalunkat mutatni, aztán valahogy minden olyan természetes volt vele, sosem volt semmi ciki, jött magától. Gondolom ő kezdte, mert neki mindig ,,rohadnak a belei", ahogy szoktuk mondani :D . Engem nem zavar, őt se zavarja, ha én kieresztem. Mondjuk ha érzem, hogy ez most orrfacsaró lesz, akkor kimegyek, de ha tudom, hogy csak egy kis levegő, akkor kiengedem.

Előtte lévő barátommal nem is pukiztunk egymás előtt, vele nem volt minden ilyen természetes.

Szóval ember-, helyzet- és kapcsolatfüggő a dolog.

2015. jan. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nem tudtad?? :O minden lány felizgul ha belefingasz az arcába... -.-

amúgy meg max ha már féléve együtt vagytok. de utána tudom, hogy nem lesz megállás :D :D majd megszokja. :D

2015. jan. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Finghatsz csak ne legyen hangos. Ha kettesben vagytok, akkor dugj fel a seggedbe egy axe spayt
2015. jan. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy idős néni mondta nekem : onnantól komoly a kapcsolat,ha már mertek fingani egymás előtt!
2015. jan. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18
2015. jan. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
beszarhatsz ma az nap is
2015. febr. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!