Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a múzsám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a múzsám nem reagál arra, hogy szinte minden héten írok és küldök neki egy verset és hogy róla mintázom a regényem női főhősét?

Figyelt kérdés

Egy időben még örült neki, de egyszer csak egyszavas válaszokat adott vagy szmájlikat. Utána pedig már egyáltalán nem válaszolt.

Szerintem már nem érdeklem.


2015. jan. 24. 12:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem sem érdelked már túlzottan, túlságosan rámenős voltál, lehet hogy neki ez már kicsit teherré alakult. Sőt, biztos
2015. jan. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem leszar téged magasról.


A helyedben hagynám a fenébe. Miért így akarsz csajozni?

2015. jan. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
keress más múzsát.
2015. jan. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

első választás: legyél költő

második választás: fogd fel, hogy a csajoknak férfi kell és fasz.

2015. jan. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%
A lányok rühellik a romantikát, ezért nem szabad nekik verset írni. Illetve írni szabad, csak megmutatni nem.
2015. jan. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Victoria. válasza:

Nem minden lány ruhelli a romantikat. Lehet rossz lanyokkal talalkoztal eddig vagy nem jottel be nekik.

Egyebkent ha egy lany szukszavu, nem kerdez vissza vagy nem valaszol az egyertelmu jel fiuk. Hagyjatok beken! Ha meg zavarja hogy eltuntel o fog keresni.

2015. jan. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Rossz világba születtem, mert egyedül vagyok. Látom, hogy mások dolgait kedveli. Pontosabban egy srácét. Ha kiderül hogy összejöttek én megírom neki a búcsúlevelet.
2015. jan. 24. 12:25
 8/15 anonim ***** válasza:
Hidd el hogy más világban is egyedül lennél.
2015. jan. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem érdeklődik irántad a lány. Vagy túl sok neki ez a romantikázás, túl nyomulósnak tart.
2015. jan. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
persze, okos dolog lenne megölni magad azért, mert egy lánynak nem jössz be.. grat. neki is biztos jól esne a tudat, hogy valami nyomi miatta lett öngyilkos, csak mert nem tetszett neki.
2015. jan. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!