Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elolvasnátok a regényem első...

Elolvasnátok a regényem első részét ha pirivibe elküldeném?

Figyelt kérdés
Októberben kezdtem el írni egy regényt. Aki el szeretné olvasni, az legyen szíves írjon komiba, és elküldöm neki privibe, de előre felhívom a figyelmeteket, hogy lehet, hogy az eleje ismerős lesz, mert volt egy kérdés amit feltettem, hogy megkérdezzem mit gondolnak róla az emberek. És azt sem szeretném, ha valaki továbbköltené egy teljesen más irányba, mert azért elég könnyű lenne.

2015. jan. 2. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Én szívesen elolvasnám (hozzátenném én még fiatal vagyok :D )
2015. jan. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is szívesen elolvasnám :D 16/l létemre én is író vagyok, úgyhogy nem költeném tovább, meg semmi ilyesmi :D
2015. jan. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szívesen.:) Én is fiatal vagyok ugyan, de arról biztosítalak, hogy nem költeném tovább, semmi türelmem nincs hozzá:D (Arról viszont már nem tudlak biztosítani, hogy végig is olvasom,mert mint mondtam, türelmetlen vagyok. Mondjuk elég sokat szoktam olvasni.)
2015. jan. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is szívesen elolvasom, feltéve, ha se nem véres ( túlságosan ) se nem nyálas a sztori :))
2015. jan. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Énis szivesen elolvasnám .
2015. jan. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én is szívesen elolvasnám :)
2015. jan. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szívesen elolvasom én is. :)
2015. jan. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 maniman válasza:
Én is nagyon szívesen elolvasnám :) Én is fiatal vagyok, 15 éves, de biztos lehetsz benne hogy nem költöm tovább. Abból az okból sem, hogy én is elkezdtem egy ideje írni egyet. :)
2015. jan. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

(Én is írogatok,ezért semmiképp sem költeném át)

Elolvasnám

2015. jan. 5. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!