Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakíthatnék ha ez van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakíthatnék ha ez van?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 3 éve vagyunk együtt. szép három év volt ez tény, de teljesen elhidegültnek érzem a kapcsolatunkat és már nem tudom, hogy akarom-e ezt. Részemről úgy érzem elaludt a szerelem lángja.

A barátnőm kollégiumban lakik és még tanul, de nem lakik messze ide, viszont nagyon sokat itt van és nekem már szó szerint teher hogy itt van, amikor pedig hazamegy nagy nehezen, mindig sikerül a szüleivel viszályba kerülnie, ami miatt rögtön másnap visszajön. Egyszerűen nincs szabadidőm tőle, amúgy se lenne sok mert a munkám épp olyan, hogy nem engedi. Egyszerűen ha itt van mindennap találkoznom kell vele.

Ő teljes mértékben odavan értem és még szeret, és érzem én is szeretem, de már nem úgy, hogy ez egy kapcsolathoz elég legyen. Nem is tudom mit tehetnék, mostanság nehéz időszaka van több dolog miatt, és én megpróbálok kitartani mellette, viszont így saját magammal is kitolok.

Mégis mit csinálhatnék? Egyszerűen nincs szivem megbántani.


2015. jan. 24. 17:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Akár van szíved megbántani, akár nem, ha nem érzed jól magad egy kapcsolatban, akkor nem kell erőltetni.

Azzal bántod meg, hogy nem szereted már és mégis rabolod az idejét.

Megmondod neki, hogy sajnálod, úgy érzed, hogy kihűlt a kapcsolatotok, szeretnél szakítani.

Kívánj neki minden jót és lépjetek tovább.

2015. jan. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kérdező azt írta még ő is szereti.


Szerintem amúgy is az a baj itt, hogy túl sokat találkoztok és nem adtok esélyt arra, hogy hiányozzatok egymásnak.

2015. jan. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!