Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakíthatnék én a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakíthatnék én a párommal, ha nagyon szeretem, de tudom, hogy ő engem nem?

Figyelt kérdés

Régen mindig velem akart lenni, hívott hozzájuk hétvégenként, suli után akart velem maradni,beültünk valahova stb...

Most már annyi,hogy szünetekben találkozunk.Már nem ölelget annyit, nem is tudom mikor csókolóztunk utoljára, fel sem hív,még ha betegség miatt hiányzok suliból sem...

Ebben a 2-3 hétben változott így meg...mintha kicserélték volna, ezért többet is veszekedtünk.

Az volt a legfeltűnőbb,hogy még nem kell érettségizzen,de rengeteget tanul rá,és emiatt kezdett minden programot lemondani.De nem tudom megérteni,hogy szombat este sincs pár órája rám. Eddig az időre fogott mindent,ma már azért nem maradt velem mert nem volt kedve.

Mindig van valami kifogása,még szórakozóhelyre sem jött velem mostanában.

Mindig próbálom kideríteni mi baja van, miért változott, de ő tagadja és nem mond semmit.

Azt is mondtam neki,hogy inkább mondja meg őszintén,hogy nem szeret,mert így nekem jobban fáj.Erre azt mondta,hogy szeret,de nincs sok ideje,úgyhogy ez van.

Nem értem, miért jó az,ha azt mondja,hogy szeret?Legbelül ő is tudja,hogy már nem...

Mérges is vagyok rá,ha anyum kérdez róla néha dühöngök,hogy ezt teszi,de szeretem.

Nem tudom mit csináljak már,mi ez a hirtelen változás.Kideríteni sem tudom,ő nem mond semmit.Nagyon rossz,folyton csak sírok,ha rá gondolok,és nem akarom elhinni...boldog másfél év után hogy történhetett ez.Hogyan tudnék szakítani vele,ha még nagyon szeretem?:((Vajon az a legjobb megoldás?Dobjak fel másfél évet az első nagy szerelmemmel,aki ráadásul mindenben az első volt?:((Bocsi a helyesírásért,demár alig látok a könnyektől.

18L


2014. márc. 13. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia, sajnos jól látod, hogy valami változott benne. A legvalószínűbb, hogy már csak megszokásból van veled, emiatt nem érdeklődik úgy irántad. Sajnos ezt te már sehogy nem fogod tudni újból kihozni belőle, ha csak ő nem akar változni ilyen irányban, szóval amiatt felesleges vele maradnod, hogy abban reménykedj, egy nap majd újra olyan lesz, mint régen. Sajnos nem látok más ésszerű magyarázatot, mint hogy szakíts vele.

Persze ez nem feltétlen végleges szakítás, lehet csak egy kis időre, magányra van szüksége. És lehet ez a kis szünet pont azt fogja kihozni belőle, hogy rájön mégis csak szüksége van rád. De mivel nem ismerem a pontos körülményeket és a barátod személyiségét így ilyet nem tudok biztosra állítani, de hidd el ez a kapcsolat így nem vezet sehova. Ha te nem szakítasz vele akkor idővel lehet ő fog.

2014. márc. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne sirj te draga :) nem erdemes. Nem lehet h van vkije?
2014. márc. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdezö. Tudom hogy nem fog vígasztalóan hangzani amit írok de az elsö szerelem nem azt jelenti hogy az egyben az utolsó is.

Elég rossz hogy nem beszél a pérod az érzéseirél. Valahogy próbóljótok megbeszélni, és ha nem sikerül akkor lehet mind a ketten jobban jürtok ha te balra ö jobbra megy. Föleg ha àllandóan sórsz miatta. Ne felejtsd el hogy nagyon fiatal vagy még elötted az egész élet. Egy dolgot mindenképpen tudnod kell. A jó parkapcsolat alapja a bizalom és a kommunikàció. Ahogy olvasom a soraidat a kommunikóció nem nagyon müködik, ös a bizalmad is megrendült a pàrodban. Fontos lenne hogy meg tudjatok beszélni, hiszen szóból ért az ember. Nomeg ha nem is nagyon talàlkoztok màr, és nincsenek meg az alapvetö pörkapcsolati elemek, mint pl a csók, akkor komolyan el kell gondolkozni. Én csak azt mondom, hogy próbàljatok beszélni. Ha é nem is, te mond el neki, hogy eleged van ebböl a banàsmódból. Tudom hogy nehéz lesz, de légy hatàrozott. Mondd el neki, hogy mi bànt, mit érzel, és azt is, hogy az nem vàlasz, hogy szeretlek de nincs idöm... Bla bla bla. Ha valakit szeretsz van rà idöd. Szakítasz rà idöt akàrmi van. :-) tanàcsként még annyit, hogy lehet hogy a vége szakítàs lesz, de az ido minden sebet begyógyít. Tudom sovany vigasz, de legyíl büszkebb annül, mint hogy hagyod magad egy ilyen szituàcióban felörlödni. Remélem azért sikerél megbeszélnetek. Sok sikert. :-)

2014. márc. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nincs más lány a képben,ebben biztos vagyok...

Talán még akkor is könnyebb lenne a szakítás,de így,hogy tudom,hogy egy nagyon rendes srác akivel nemrég még úsztunk a boldogságban...nagyon fáj:(

2014. márc. 13. 21:29
 5/10 anonim ***** válasza:
Bocsi. A frànya teló bekavarta az ékezeteket. :-/
2014. márc. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy könnyet se ejts. Van egy nagyon okos mondàs:

Minden nö mögött öll egy férfi aki összetörte a szövét és eréssé tette. :-)

fel a fejjel kislàny. Jön helyette sokkal jobb. :-)

2014. márc. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg. Nem érdekel a helyesírás, próbálok veled szeretettel együttérezni.

Azok alapján, amiket leírtál, nekem elég világos a helyzet. Ez a srác nem szeret téged. A viselkedéséből is abszolút ez jön le. Az egy dolog, hogy azt mondja, szeret, de ezek csak szavak. Nincs mögöttük tartalom... Amit ő csinál veled, azt magyarul önzőségnek hívják. Mindig Ő az első, saját magán kívül nem képes veled foglalkozni. Az oké, hogy szorgalmas és igyekszik helyt állni a tanulásban, de ez nehogy már a barátnőjének a rovására menjen... nem szeret téged igazán. Lehet, hogy valamennyire igen, de a leírtak alapján ez elég kevés... Tudom, könnyű mondani, hogy szakíts vele, de ha ez az állapot így folytatódik, akkor tényleg ez lesz a legésszerűbb megoldás.

Kitartás!

22/F

2014. márc. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.

Én mindent megpróbálok, kommunikálni is,de őt nem tudom szóra bírni.Mindig azt kapom,hogy 'szeretlek,de ezvan'

Mikor azt mondtam neki,hogy mindenkinek arra van ideje,amire szakít,azt kaptam,hogy márpedig neki nincs,mert komolyan elkezdett tanulni...de ez nem kifogás szombat estére pár órára az biztos.

Megfogom neki mondani,hogy hagyjuk egymást egy időre,és meglátjuk hogy lesz?

2014. márc. 13. 21:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Sajnos a legtöbb szunet végleges szakítàshoz vezet. Nomeg tedd fel a kérdést magadnak. Könnyebb lesz akkor szakítani? Szerintem tegyél egy utolsó próbàt, utàna pedig meglàtod a vàlaszt. En is érettségiztem, dícsérettel, és mellette volt idém a pàromra. Nem kifogàs. Sajnos nagyon úgy néz ki, hogy nem tàplàl màr iràntad komoly érzelmeket. Iszonyatosan fàj az ilyen, de túl kell esni ezen is.
2014. márc. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Még a 22/F vagyok. Rendben, beszélj csak vele, mindenképp próbáld meg.

Csak annyit még, hogy azt írtad, mindig az a válasz: "szeretlek, de...". A szeretetben ne legyen már de... A szeretet az olyan, hogy "szeretlek és pont." Az igazi szeretet nincs feltételhez kötve. Ebből is látszik, milyen a szeretete.

2014. márc. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!