Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tetszik (igazából utálom)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszik (igazából utálom) a barátnőm stílusa, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Neki ilyen punk, skinhead stílusa van, ami számomra undorító, és most nem véleményeket kérek h kinek mi tetszik, számomra undorító. De én ezt nem tudtam mert mikor mi találkozunk akkor normális nőies ruhákban volt. Szerintetek mekkora probléma lehet ebből egy kapcsolatban ?
2015. jan. 25. 00:25
 1/9 Didiiayer ***** válasza:
100%
Nem sokat tudsz tenni, vagy el fogadod, hogy ő ilyen vagy keresel mást.
2015. jan. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard megváltoztatni. Én annyira szerettem exemet, hogy totál átalakítottam miatta a ruhatáramat. Bár utáltam a nőies cuccokat... Aztán most, hogy szakítottunk, ismét a fekete fele húz a szívem. De most már tuti nem fog beleszólni egy pasi sem, hogy nézzek ki. Vagy elfogad úgy ahogy vagyok, vagy mehet a búsba.
2015. jan. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Akik ilyen fekete cuccokba járnak, azok nem nők, hanem fogyatékos kislányok :) a nő az akárhova megy ad magára, nem belebúj egy bakancsba, felhúz egy fekete nadrágot+pólót oszt jólvan... kész vicc :D
2015. jan. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem akarom megváltoztatni, de nekem így nem tetszik....
2015. jan. 25. 00:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Hosszú távon nem jó, ha valaki ennyire nem felel meg az elképzelésünknek. Engedd el és hagyd, hogy egy hozzá hasonló stílusú / akit ez nem zavar tegye boldoggá. Érdekes, hogy a megszerzésedhez nőies ruhákat vett fel és miért nem adta önmagát. Beszéld meg vele, hogy számodra ez taszító. Talán punk, skinhead stílusban is lehet csinosabban öltözni, nem igazán ismerem ezt a stílust, csak távolról.
2015. jan. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól mert valaki punk, vagy rocker még adhat magára :D Nézd meg a goth-okat például, ők is talpig feketében vannak, mégis nőiesek :)
2015. jan. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

a harmasnak kivanom h forduljon fel. meg az osszes pasinak aki csak a diszkopicshakra megy es nem fogadja el a normalis lanyokat, akiknek nem a csinimini picsharucik a mindene :)

kerdezo: hagyd ott, neki is jobb Lesz ha nem vagy ott. talal majd egy jobBat, aki elfogadja az egyeniseget.

2015. jan. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7 azert ennyire ne gurulj be, a csaj is eleg hibas Mert ha nem csinos nöies ruhakat vesz fel hanem a saját stilusanak megfelelöt akkor a srac össze sem jön vele :)
2015. jan. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Kedves hetes, én pedig vissza üzenem, hogy azokról a tinipic-sákról se beszéljünk :) a nő ott kezdődik mikor ingbe jár... :)
2015. jan. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!