Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi határozza meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi határozza meg inkább, hogy egy pasi mennyire tetszik a nőknek, az adottságai, vagy a stílusa, igényessége?

Figyelt kérdés
Stílus alatt értem a külsőt is (öltözködés, frizura) és a viselkedést is.
2014. jún. 24. 23:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Az összhatás.
2014. jún. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Adottságok 90%, a többi 10%.
2014. jún. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Magasság, arc, szem, viselkedés-személyiség.


Itt az is felmerül mi számít igényességnek manapság? Mert az alap tisztaság az rendben van, az alap... de nálam kizárt egy olyan pasi aki pl szőrtelenít, szemöldököt szedet ki, festi a haját, szoláriumozik és egyéb ilyesmi...


Az öltözködés nem érdekel. Nekem tetszik a sima farmer +póló kombi, csak ne legyen szakadt. Én az öltönyösöket annyiból nem szeretem, hogy ha napi szinten viselik, egyszerűen elveszti a varázsát... pl egy jó magas pasinak nagyon jól áll az öltöny, de ha minden nap abban látom, már nem izgat fel....akkor semmi különleges nincs abban sem hogy "jól öltözött".

2014. jún. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!