Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Furcsa ha a barátom még sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa ha a barátom még sosem ajándékozott meg csak úgy?

Figyelt kérdés

Lassan 4 hónapja vagyunk együtt. Tegnap a barátnőmmel beszélgettünk és szóba került ez a téma. Szerinte elég furcsa, hogy sohasem ajándékozott meg (persze kivétel karácsony, szülinap stb.), vagyis nem kedveskedett. Nekem ez eddig fel se tűnt és nem is igazán zavar, nem várom el.

Kíváncsi vagyok a véleményetekre. 18/L



2015. jan. 25. 10:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Who the fckin' cares....
2015. jan. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2015. jan. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem is kedveskedett? Nem feltétlenül pénzben kell nézni a kedveskedést. Engem se ajándékoz meg a barátom csak úgy, és nem hiányzik, hogy tegye. Ne hagyd, hogy telebeszéljék a fejed, ez a te kapcsolatod, nem másoké :)
2015. jan. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem tudtam máshogy jobban leírni. :)

Köszönöm a válaszokat!

2015. jan. 25. 10:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Attól függ. Mindenki másképp fejezi ki az érzelmeit. Ha sose ha nem simogat, puszil, szeretget csak úgy meg, na akkor furcsálld. Mindenkinek más a szeretetnyelve.
2015. jan. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szóval az a bajod, hogy a szeretetét nem olcsó bóvlikkal fejezi ki, annak ellenére, hogy a csapból is az folyik, hogy ez a módi. Ha neked az okoz örömöt, hogy elhalmoz random kacatokkal csak úgy, akkor hagyd ott, na nem azért, mert ő a rossz arc, hanem mert minimum +70 IQ pontot ver rád és ne kínozd tovább a jelenléteddel, mert ő jobbat érdemel annél, mint aki azon hepciáskodik, mert nem kap véletlenszerűen fröccsöntött műanyag I LOVE YOU feliratú szarokat.
2015. jan. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha jól sejtem a barátod a szeretetével, szerelmével ajándékoz meg minden egyes nap.

Azt hiszem az minden kis ajándéknál /tárgynál/ többet ér.

2015. jan. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam csak úgy megajándékozni. Régebben voltak ilyen csajaim akik állandóan ajándékokat vettek, sok felesleges dolgot, a mostani is egyfolytában adott, totál hülyeségnek tartottam. Úgy ahogy leszoktattam róla. Másban kéne odatennie magát, abban meg teszi.
2015. jan. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves #6 olvasd el még egyszer a kérdést. :)

Nem várom el, hogy olcsó vacakokkal dobáljon, mert ezek számomra is semmit mondóak. Én azt a tényt furcsáltam, hogy barátnőm ezen kb. kiakadt. Ezért tettem fel ezt a kérdést, hogy bennem van e hiba, vagy kinek mi. :)


Egyébként, ha találkozunk (sajnos 50km erre lakunk egymástól, az utazás elég nehézkes + vizsgaidőszakunk van) mást nem is csinálunk csak öleljük egymást. Volt már, hogy annyira jól esett, hogy találkoztam vele, hogy elsírtam magam. Légy oly kedves, ne állíts be úgy mintha egy utolsó szemét állat lennék.

2015. jan. 25. 10:46
 10/10 A kérdező kommentje:
A többieknek pedig köszönöm a válaszokat, hasonlóan gondolom én is. :)
2015. jan. 25. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!