Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem akarja megkérni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem akarja megkérni a kezem?

Figyelt kérdés

Több mint 2 éve vagyunk együtt, én 19 éves vagyok, ő nemsokára lesz 20. Már régóta mondogatja, hogy biztos benne, hogy én leszek a felesége, és a babákról és esküvőről is sokat beszélgetünk, ha minden sikerül akkor pár hónapon belül össze is tudunk költözni. Mégis úgy érzem, hogy csak halogatja az eljegyzést. Nem értem miért. Nyilván nem fogom ráerőltetni, de akkor miért hív mindig úgy, hogy 'az én kis feleségem' meg akkor miért mondja mindig, hogy mennyire el akar már venni?

Kérlek segítsetek, ha kérdezem, hogy tervezi-e már az eljegyzést, hogy mire számítsak, akkor csak azt mondja, hogy ő nem mond semmit, mert úgy nem lesz meglepetés.


19L



2015. jan. 24. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy úgy értette, hogy egyszer majd valamikor el tudna képzelni a feleségeként? A ti korotokban egyébként is korai még házasodni.
2015. jan. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mire ez a nagy sietség? Fiatalok vagytok még, gondolom mindketten tanultok, nem kell rohanni sehová. Első körben már maga az összeköltözés is nagy változást jelent, komolyabbá válik a kapcsolatotok. Először az együttélésbe szokjatok bele, teljesen felesleges az eljegyzés ilyen hamar. Nyilván nem tudnátok összeházasodni a közeljövőben, akkor pedig bőven ráér még az eljegyzés is.
2015. jan. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ezt én sem értem. az ilyenek szoktak elválni 1,5 után. ráértek még
2015. jan. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyrészt igen gondolom meglepést szeretne, másrészt ő is úgy gondolja valószínűleg, hogy még fiatalok vagytok és amikor azt mondja, hogy mennyire elvenne már feleségül, úgy is gondolhatja, hogy már várja, hogy elég idősek legyetek hozzá.
2015. jan. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem értettem félre, azt mondja, hogy a közeljövőben el fog jegyezni. Nem baj, ha hosszabb ideig lennénk eljegyezve, úgy szeretnénk :) Nem baj, ha még évekig nem tudunk összeházasodni.
2015. jan. 24. 15:10
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Miért olyan fontos egy gyűrű ha tényleg szeretitek egymást? Szerintem nem a gyűrű a fontos meg a papír hanem az érzések (akár milyen nyálasan is hangzik).
2015. jan. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A barátom tudja, hogy nekem nagyon fontos az eljegyzés és a házasság is. Nem hiszem, hogy korai lenne, komoly a kapcsolatunk. Azért fontos ez nekem, mert így kimutatja a világ felé is, hogy a mi kapcsolatunk komoly, és nem csak egy időszakos dolog.
2015. jan. 24. 15:17
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy megakarja várni hogy összeköltözzetek?
2015. jan. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
nem hiszem, mert még eléggé bizonytalan az összeköltözés. lehet hogy lesz helyünk, de nem biztos. de ha lesz, akkor szeptember körül már összeköltözhetnénk.
2015. jan. 24. 15:24
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet romantikus környezetet akarja megteremteni, és az nem most van.
2015. jan. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!