Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem? Volt barátom, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem? Volt barátom, ha látja rajtam a változást, akkor még szeretne majd újra kezdeni velem.

Figyelt kérdés
Régebben hisztis,hárpia voltam.Ez már változott.Most nem akar kapcsolatot,csak élni az életét...De ha látja,hogy nem nyomulok és változtam lehet nála esélyem?
2015. jan. 25. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
újramelegítve csak a töltöttkáposzta jó!
2015. jan. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha változtál ès bizonyítani is tudod, akkor igen.
2015. jan. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha most tényleg kapcsolatot nem akar, tehát senkivel sem kezdene akkor lehet. Ha csak lerázós szöveg volt akkor nem.


Megkérdezhetem, mennyire biztos az a változás? Min alapul?


Én is kicsit hisztis vagyok. Ha jobbak a körülmények, kevesebb a stressz akkor ritkán, ha több a stressz akkor előtör többször. Tehát nem cikizésből mondom, de én nem nagyon hiszek az ilyen változásokban, hacsak nincs nagyon komoly munka beletéve.

2015. jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ő azt mondta,most jó neki így,ha a haverokkal van,ezt meg is értem.Én tényleg nem vagyok egyszerű eset.Régebben állandóan felkaptam a vizet mindenen.Hamar besértődtem,kattogott az agyam napokig mindenen.Állandóan nyaggadtam,tapadtam rá.Amikor őszintén beszélt,hogy nem akar kapcsolatot,nem hisztiztem,nem könyörögtem.Most már úgy állok a dolgokhoz,hogy nem pánikolok be,mert úgy is lesz valahogy.
2015. jan. 25. 16:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Remélem nem lesz! Elégedj meg te is a semmivel!
2015. jan. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#3. vagyok. Szerintem becsapod magad. Most esélytelennek gondolod a dolgot, ezért visszahúzódtál, de ennyi. Számtalanszor eljátszottam ezt én is.. úgy, hogy magam is elhittem. Nagyon-nagyon sokat teszek azért, hogy valóban változzak, de nehéz igazi változást elérni. Anyu hisztis volt és jóval sikeresebb apunál, ezért a hiszti=sikerhez vezető egyik út.. legalábbis a párkapcsolatban. Egyébként áltatni nem szeretnélek, nem mondom, hogy van, de lehet esélyed, csak kérdés, hogy tudsz-e majd élni vele.
2015. jan. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!