Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratomnak fontosabb az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratomnak fontosabb az, hogy ő élvezzen el, mint én. (? )

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a barátommal addig szexelünk amíg ő el nem élvez. És ha utána én bármit szeretnék, szólnom kell, hogy folytassa kézzel. Pedig én mindent megteszek, hogy jó legyen neki. Most akkor nem szeret?
2015. jan. 25. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, beszéld mrg vele.
2015. jan. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 RRR ***** válasza:

nem szeretet kérdése

hanem a szerelmi kultúráé

ami nincs neki

beszélgess vele erről

és vezesd rá ,hogy ő is nagyobbat élvez ha neked is orgazmusod van-lesz

2015. jan. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szeret. Ha szeretne akkor neked akarna jót. Persze nyilván magának is. de nem CSAK
2015. jan. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

hááát... ebből még ne azt vond le, hogy nem szeret. figyi, a pasiknak sok esetben elélvezés után nincs kedvük további szexuális dolgokhoz, de aki értelmes ember, akinek fontos a másik, ilyenkor fogja magát, és egyéb eszközökkel kielégíti a nőt, ha még nem ment el.

gondolom még kezdők vagytok, amennyiben hajlandó megbeszélni a barátod a dolgot, és fejlődni, nem lesz gáz.

szerintem az előjátok közben mindenképp legyen orgazmusod, és az aktust is próbáljátok elhúzni (de csak attól nem feltétlenül élvezel el) ha az segít, vezesd rá, hogy akár kinyaljon közben/az ujjával eljuttasson a csúcsra, és úgy folytassátok a szexet. vagy izgathatod akár te is a csiklódat, miközben éppen benned van.

a lényeg, hogy mondd el neki őszintén, hogy mit szeretnél. ha szeret, biztosan megpróbál majd a kedvedre tenni, és nem kell legközelebb külön megkérni, hogy még te is szeretnél elmenni :)

2015. jan. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!