Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj ha minden nap találkozunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha minden nap találkozunk?

Figyelt kérdés
Mi már együtt vagyunk 9 hónapja és suiban jöttünk össze..akkor csak ott találkoztunk de nyáron majdnem minden nap együtt vagyunk, hisz suli időben ez nem lehetséges.Szerintetek ez baj?mert én nem veszem észre hogy unná a dolgot és ebben a 9hónapban max3X kis vitánk volt..bár néha mondják nekünk h néha nem ártana h 2nap ne talizzunk :S...de szerintem nem kell...Szerintetek?
2008. aug. 21. 12:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ti így jól érzitek magatokat akkor egyáltalűn nem baj.Nyáron együtt tudtok lenni, de ha ismét kezdődik a suli akkor ritkásabb lesz. Sztem használjátok ki nyugodtan :)
2008. aug. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd hogy egy kivülálló beleszóljon abba mennyit talizzatok és mennyit ne.Ahogyan ti érzitek.Ha minden nap jólesik összefutni és nem unalmas akkor miért kellene csökkenteni?
2008. aug. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj én már 2 és fél éve vagyok a barátommal és ez alatt az idő alatt mi is szinteminden nap taliztunk!Egyébként azt ha túl sokat vagytok együtt hamar érezhető lesz mindkettőtök számára elég ha ilyenkor döntötök úgy hogy egy nap szünetet hagytok!Amég jól érzitek együtt magatokat és egyikőtök számára sem terhes hogy folyton együtt vagytok akkor nincs szükség rá csak ezt az időt mindig hasznosan töltsétek legyen vmi progi mindig mert ha csak ültök egymás melett v nézitek a tv-t stb hamar ellaposodhat a dolog és könnyen egymás agyára tudtok menni...
2008. aug. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat :)...én nem érzem úgy h felesleges lenne ennyit találkozni:)...általában mindig kitalálok valami újat h ne unjuk egymást meg ő is:)...nagyon szeretem :)
2008. aug. 21. 13:16
 5/12 anonim válasza:
Dehogy baj!Nekem is már 1 éve van barátnőm, mi is az iskolában jöttünk össze!Suliidőben csak heti kétszer tudtunk de nyáron szinte minden nap!Az a lényeg hogy ne unatkozzatok!Mi még sosem veszekedtünk pedig szinte mindig együtt vunk!Csak a barátaid ne hanyagold el!
2008. aug. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
annyit talákozzatok, amennyi mindkettőtöknek jólesik. ha naponta, akkor naponta, nincs azzal semmi baj. akkor lenne, ha egyikőtöknek időnként már terhes lenne a másik jelenléte.
2008. aug. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hát úgy nagyon mi sem veszekedtünk..csak kicsit féltékeny voltam:$...ez volt olyan 4hónapja..de azóta mi sem veszekedtünk és nagyon boldog vagyok:)
2008. aug. 21. 14:08
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekünk a lassan 5,5 év alatt kb. 3 nap volt, amikor nem találkoztunk, és nem untuk meg egymást :-)
2008. aug. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi is már több mint két éve együtt vagyunk, és minden nap találkozunk, semmi probléma nincs ezzel. Sőt, még azzal sem lenne probléma, ha többet veszekednétek, akkor ezek szerint nagyon megértitek egymást. Csak nehogy a kevés veszekedés amiatt legyen, hogy elsiklotok problémák felett. Szóval nem azt mondom, hogy többet kell veszekedni, de mindenképpen érdekes, ha egy hosszú kapcsolatban szinte egyáltalán nem veszekszik a pár. :)
2008. aug. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezeket a jó válaszokat :)....ez nagyon biztató..remélem mi is ilyen sokáig leszünk együtt.:)...Mind2-en 17 évesek vagyunk de én minél többet akarok vele lenne és nagyon nagyon sokáig :)....
2008. aug. 21. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!