Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járunk de mégis jobban hasonlí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járunk de mégis jobban hasonlít barátságra mint párkapcsolatra. Nem alakult ki a szerelem?

Figyelt kérdés

Nos, több mint két hónapja járunk a barátnőmmel, előtte 4 hónapig csak barátok voltunk, végül összejöttünk. A beszélgetéseink ugyanolyanok maradtak mint előtte, és nagyon kevés a romantika. Sokat hülyéskedünk... Egyébként gyakran beszélünk (szinte napi szinten). Hétvégente van összebújós este, akkor minden rendben van, van fizikai kapcsolat is közöttünk (puszi,csók,stb - de ezt is én kezdeményezem 80%ban), amúgy meg ha találkozunk hétköznap, egy teljesen sima baráti viszonynak néz ki az egész, mint ahogy az sms-eink is többnyire.

Ha iszik, akkor elmondja hogy szeret meg hogy mennyire számítok neki, de ennyi.

Szerintetek ez a kapcsolat milyen stádiumban van? Számíthatok arra hogy változni fog és jobban fog viselkedni mint párom? Az is igaz, hogy én is ugyanazt tükrözöm vissza ahogy ő bánik velem, mert nem egy nyálas típusú, sőt ezt mondta ő is.

Van okom arra hogy bizonytalanságot érezzek hogy ez tud-e majd működni hosszútávon?


A lány 17, én 19 vagyok.


köszi előre is


2015. jan. 25. 23:15
 1/6 anonim válasza:
Ne szerencsétlenkedj már ennyit, hanem legközelebb teperd le, dugd meg!
2015. jan. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A baráti kapcsolatból nehéz átlépni szerelmibe ha haverokként ismertétek meg egymást. Egy kis idő kell a csajnak hogy át tudjon lépni és feloldodjon.

Én se vagyok nyálas típus nehez jön számomra a cukormáz,de ettől még nagyon is szeretem a barátom. Én is normális stílusban beszélek vele. Nem mindenki cukormázasan kommunikál csak mert szerelmes

23/L-35/F

2015. jan. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
kedves baratom jegyezd meg a tokeletes kapcsolat 3 pillere: bajban a tesvered, agyban a szeretod, hetkoznap alegjobb baratod!!
2015. jan. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hááát, én lányként ugyanezt gondoltam, hogy nem vagyok az a romantikázós típus, felesleges folyton egymáson lógni, néhány hónapnál tovább egy ilyen kapcsolatom se működött, és utólag úgy gondolom, sok köze volt ehhez. A mostani kapcsolatomban az elejétől fogva nem bírom elengedi a barátomat, mi is rengeteget hülyéskedünk, de ha együtt vagyunk, akkor kb állandó kontaktusban vagyunk.

Viszont, volt olyan fiú korábban, akibe szerelmes voltam, ezt hozzáteszem, csak így kezdtük el, és nem próbálkozott egyikünk se, hogy a ágyon kívül nagyobb intimitás legyen köztünk. Szerintem nyugodtan "kezdeményezz" te, fogd meg a kezét, adj csak úgy puszikat, öleld meg.

2015. jan. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Doma233 válasza:
Ha jártok meg minden...és nem alakul ki szerelem annak lehet hogy van oka, de lehet hogy nem tesz valamelyikőtök érte..:|
2015. jan. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a normális válaszokat!

Igen, ahogy az utolsó segítő emberke levágta, inkább a fizikai kapcsolatra gondolok, azaz az érintésekre. Kevés van belőlük. Szerintem szégyenlős a lány egyébként...és én is :D na majd ahogy alakul....

2015. jan. 27. 02:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!