Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az h hiába tudom h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az h hiába tudom h miket csinál NEMM érdekel, annál jobban kell és szeretem!? :/

Figyelt kérdés

Le se szar igazábol ès fojamatosan azt hallom h mással vaan eljar bulikba is amibol nem lenne problèma csak pont ojan társasággal akit tuggya h rühhellek, kiderült h az elöttem lèvö exèvel is tarttana kapcsolatot csak h át vertem mert èn irtam neki és nem az exe meg ijenek..

MICSINÁJAAK???? O.o


2015. jan. 26. 08:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mond meg, hogy lilla vagy-e.
2015. jan. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mit csinálj?

Nos, először is tanulj meg helyesen írni, hidd el, hogy nagyon kiábrándító, ha valaki ennyire nem tud írni.

Másodszor, felejtsd el, ha nem akarsz szenvedni. De ha ez az élet jó neked, akkor hajrá, csak így tovább.....egyszerűen buta vagy.

Tanuld meg becsülni magad, mert akkor fog csak más is megbecsülni, addig lábtörlőnek fognak használni ami rohadt szar érzés....

2015. jan. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem lilla vagyok! -.-

Am boccs a helyes írásèrt általában vesszö nèlkül irok ès hozzá szoktam meg ht mit tudom èn :D

Amm tejes mértèkben igazaad van meg minden ès èn is azon vagyok h megemberejjem magam de mellete egèsz tuttam lenni, ès rosz ugy èlni h tudom mijen vagyok egèszbee ès mègis fèl èletet èlek.. okè h lenne más stb. De mással nem megy :/ sirva fakattam csak azèrt merrt megsimogatott ès megdicsèrt az egyik csávo ezt követöen pedig le akart smárolni. :/ nem tudom mivan velem sosem voltam ijen.. mellete más lettem ès senki nem èrdekwl viszont öt se keressem mert eddig mindig èn keerestem stb. De fèlek h ennèl jobban össze törnee, azt már nem èlnèm tul!! :(

2015. jan. 26. 08:22
 4/11 anonim ***** válasza:
De miiiiiiiiiiiiiiiéért nem vagy liiillaaa? :(((((
2015. jan. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
HT BASSZUS XD TE MÈRT NEM VAGY BATMEN!? -.-'
2015. jan. 26. 08:48
 6/11 Költőnő? ***** válasza:
100%
ha csak a vessző lenne ott a gond...
2015. jan. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mi a szarèr vesztek bele az irásomba? -.- akagyatok má enek semii köze a kèrdèshez nagyon nagy trogerek vagutok nincs egyèb dolgotok?
2015. jan. 26. 08:59
 8/11 anonim ***** válasza:
Ugye Rebeka vagy? :(
2015. jan. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tutkó mobil. ☢☡☠
2015. jan. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem nem rebeka vagyok!!!! Xd
2015. jan. 26. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!