Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogos lenne ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos lenne ha ezt felvetném a páromnak?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy én már nagyon régóta vágyom egy adott fajtájú kutyára, a barátom (együtt lakunk) is benne lenne ebben, de ő kocsit akar venni és ha rajta múlik, akkor nem lesz addig kutya, amíg nem lesz autó, mert a fajta amit kinéztünk az egy elég drága és ritka fajta (egy 5 kilós kutyáról lenne szó)... Én ezt nem tartom fairnek, mert én se vezetni nem tudok, de ő még munkába se tudna engem vinni, se hazahozni, tehát 99% az ő "haszna" a kocsi, én meg buszozhatok továbbra is... Úgyhogy arra gondoltam, hogy mivel a fizetésünk egy adott %-át a közösbe tesszük, a többi pedig "zsebpénz", ezért ő tegye félre a zsebpénzét kocsira, én meg a sajátomat a kutyára. És akkor nincs ebből az, hogy "de előbb kocsit veszünk és csak utána kutyát", hanem akinek amire telik, azt megveszi és pont. Jogos ez a kérésem? Vagy megsérteném ezzel a párom?
2015. jan. 26. 21:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem ez így tök normális, felnőttek vagytok, nem azért keresitek meg magatoknak a pénzt, hogy a másik beleszövegeljen mikor mit vehettek és mit nem.
2015. jan. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a párod miként fog reagálni erre, de az álláspontod teljesen érthető, elfogadható, én nem találok kivetni valót benne. Ő a kocsit magának akarja, a kutyát meg közösen szeretnétek, legalábbis te mindenképp, így ha másról nincs is szó, akkor legalább arról, hogy mindenki arra gyűjt, amit szeretne. Te egy kutyára vágysz, ő meg autóra - mindkét tulajdon máshoz tartozna, így nem is képezi vita tárgyát, még akkor sem, ha a kocsi alapvetően hasznos, mert bármikor hirtelen szükség lehet rá, pl. hajnalban elrohanni kórházba, akármi.
2015. jan. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%
Ha az én párom haza állítana egy fél millás kutyával...lehet nem lenne szükségem a kocsira mert ott helyben kivetném magam a 10. ről:D
2015. jan. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 RRR ***** válasza:
30%

nálatok gubanc van

nem tudtok kompromisszumokat kötni egymással

ez így nem fog működni hosszútávon

2015. jan. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ne igy probald, mert akkor kesobb az lesz, hogy sz a te kutyad ez az en autom. Inkabb probald neki elmagyarazni, hogy oke, nem olcso a kutya, de meg mindig olcsobb, mint a kocsi. Szoval ha elobb a kocsi, akkor sokkal tobbet kell varni a kutyara, mint forditva. Plusz azt is bedobhatod, hogy megprobalsz jobban gazdalkodni a konyhapenzzel igy elobb jon a kocsi :)
2015. jan. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:

RRR miért ne mukodne?:)

szerintem jol csinálod. Ez egy jo ötlet vegyél kutyát:D nekem is:D am poén, de tok normálisan probálod megoldani.nem lesz itt gond honey.

2015. jan. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
52%
Most nem piszkálásból, de a férfi emberek szemét csípi az ilyen 5 kilós 'dögök' látványa, bárhol, főleg, ha drága, ráadásul összepiszkít mindent, és büdös. Szerintem gondold meg, mi a párod hozzáállása a dologhoz, és úgy dönt, addig ne vegyél, mert lehet, hogy elronthatja a kapcsolatotok a 'kutya'.
2015. jan. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
15%

Egy kocsival bárhova elmehettek, egy kutya csak döglik eszik meg szarik (már bocsánat).

Férjednek igaza van a kocsi fontosabb, és hasznosabb is. Azért mert te babusgatni akarsz valakit attól egy kutya nem ér többet. Az meg csak mellékes hogy 50-100e ért is szép kutyákat lehet kapni.

2015. jan. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
A páromnak ugyan annyira tetszik ez az 5 kilós büdös dög, mint nekem, úgyhogy az előítéleteket tartsátok meg magatoknak, köszönöm. Egy 50 kilós ingyen kutya is lehet büdös meg bepiszkíthat és "elronthatja" a kapcsolatot. Nem a méret a lényeg, hanem a nevelés és a foglalkozás.
2015. jan. 26. 21:27
 10/23 RRR ***** válasza:

6!

mert szétszekírozzák egymást ,amiért azt vett a másik amit

hisz nem ők akarták

és ez elmélyülő vitákhoz,duzzogáshoz stb vezetne

ami el...asssza a viszonyt

2015. jan. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!