Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogos lenne ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos lenne ha ezt felvetném a páromnak?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy én már nagyon régóta vágyom egy adott fajtájú kutyára, a barátom (együtt lakunk) is benne lenne ebben, de ő kocsit akar venni és ha rajta múlik, akkor nem lesz addig kutya, amíg nem lesz autó, mert a fajta amit kinéztünk az egy elég drága és ritka fajta (egy 5 kilós kutyáról lenne szó)... Én ezt nem tartom fairnek, mert én se vezetni nem tudok, de ő még munkába se tudna engem vinni, se hazahozni, tehát 99% az ő "haszna" a kocsi, én meg buszozhatok továbbra is... Úgyhogy arra gondoltam, hogy mivel a fizetésünk egy adott %-át a közösbe tesszük, a többi pedig "zsebpénz", ezért ő tegye félre a zsebpénzét kocsira, én meg a sajátomat a kutyára. És akkor nincs ebből az, hogy "de előbb kocsit veszünk és csak utána kutyát", hanem akinek amire telik, azt megveszi és pont. Jogos ez a kérésem? Vagy megsérteném ezzel a párom?
2015. jan. 26. 21:12
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Oké, ez a te véleményed. Nem vagyunk egyformák, mindenki másra vágyik. De attól még nem kéne bunkónak lenni és ilyen agresszívan reagálni csak azért mert _szerinted_ valami hülyeség. Egyébként is mi az, hogy "előbb azt kell megvenni amit a pasi akar"? Kicsit el vagy szállva magadtól... Mindenesetre megkérnélek nagyon szépen, hogy ha nem tudsz kulturáltan válaszolni, akkor inkább ne is válaszolj. Van még elég kérdés.
2015. jan. 26. 22:16
 22/23 anonim ***** válasza:

Nem azt kell megvenni amit a pasi akar hanem aminek nagyobb haszna van. Nem tudom ezt miért ilyen nehéz megérteni.

Soha nem mondták neked még hogy: ezt nem vesszük meg mert drága?

Egy kocsi megkönnyíti az életed, míg egy kutya csak nehezít rajta. Ki fogja a 15kg-os kutyatápot a kezében hozni a buszon? Hát nem te biztos vagyok benne.

Előbb nőj fel és csak utána akarj valamiért felelősséget vállalni.

2015. jan. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Nooname, nagyon rosszul gondolod ezt. Egyébként ha ilyen ultragazdag apuci hercegnője városi nőcske lennék, akkor szerinted itt kuporgatnám évekig a pénzem, hogy össze tudjam gyűjteni a egy olyan kutyára, amire vágyom? :) Másrészt meg olyan jó, hogy egy árva szót nem mondtam a kutya árával kapcsolatban, de már mindenki dobálózik itt fél millió forintokkal, hű :D Ha eltörik a kezem vagy a lábam, akkor meg azért van a családom, akikre számíthatok, de ha más nem, akkor még mindig létezik taxi a világon. Nyaralni is el lehet menni busszal, sőt repülővel is, senki nem halt még bele szerintem. Amennyit egyébként is eljár nyaralni manapság az ember a mai világban, nem erre fog kelleni elsősorban a kocsi... És milyen jogon tennél engem te helyre ha a pasim lennél? Mert arra költeném a SAJÁT megkeresett pénzem, amire szeretném? Hű, ez aztán az ördögtől való ám, de tényleg. És nem, nem babusgatni akarok valamit, mert arra ott a párom vagy majd ha lesz, akkor a gyerekem ;) Nem mintha egyébként bármi közöd is lenne hozzá, hogy mit miért szeretnék.
2015. jan. 26. 22:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!