Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normális, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, ha napokig nem keres a barátotok?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta együtt vagyunk, de alig beszélünk. van, hogy napokig egy szót sem, vagy naponta pár mondatot. Szerintem ez nem normális, de ő csak annyit mondott erre, hogy neki ez így jó.

2015. jan. 26. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Dikk,talán letörne a kezed ha TE írnál neki?
2015. jan. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is keresem. De, ha én nem írok vagy hívom, akkor napok is eltelnek úgy, hogy nem beszélünk.
2015. jan. 26. 22:52
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, Kérdező! Egyszerű a dolog: nem szeret, nem érdekled, nem vonzódik irántad, de gyerek még megmondani.
2015. jan. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem keres, mert nem érdekli mi van veled. Egyébként ha találkozni nem is tudtok minden nap, de beszélgetni attól még kéne. Ha valakit szeretek, akkor érdekel, hogy mi van vele, milyen napja volt, stb.
2015. jan. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szoktatok szexelni?
2015. jan. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Normális. Mi minden héten van 2 nap, hogy egyáltalán nem beszélünk és heti 3-4 napon találkozunk.


Mindenkinek kell egy kis személyes tér, napok amikor nem a másikkal törődik.

2015. jan. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak mi hetente, két hetente találkozunk hétvégén. Éppen ezért kellene minden nap beszélnünk szerintem.
2015. jan. 26. 23:47
 8/10 anonim ***** válasza:
tavkapcsolat? egy varosban eltek?
2015. jan. 27. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Távkapcsolat.
2015. jan. 27. 12:01
 10/10 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem normális :D , sajnos biztos nem szeret nem hiányzol neki, szakíts vele és keress hozzád illőt
2015. ápr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!