Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha mindig a csaj fizet mindenhol?

Figyelt kérdés
Lányok, mit szólnátok egy ilyen kapcsolathoz?
2015. jan. 26. 22:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha van miből, tegye. :D
2015. jan. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért van ez, mert a srác sokkal rosszabbul áll anyagilag, mint a lány, ezért nem szólnám le. Ha viszont meghívatja magát mindenhova és elvárja, hogy mindig a barátnője fizessen... azt ne.
2015. jan. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igazából ez olyan dolog, hogy egy bizonyos kor felett úgy általában kellemetlen, ha mindent fizetnek helyettem, legyen szó akár szülőkről. Én legalábbis rosszul érezném magam, ha mindent a párom akarna fizetni, még akkor is, ha multimilliomosak a szülei és el van látva pénzzel.
2015. jan. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Szerintem ez nem notmalis ha csak nem teheti meg. De kulonben ok ha neha meghivja a fiu a lanyt de nem varhatjak el egymastol egy normalis kapcsolatban h mindig csak az egyik fizesen
2015. jan. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nálunk általában én szoktam, amíg szívesen adom és megtehetem, nem csinálok belőle ügyet 24L
2015. jan. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

25+ korosztályról van szó.

Én már többször voltam ilyen helyzetben. Egyébként azt szeretem ha felezzük a költségeket, vagy egyszer az egyik fizet, következő alkalommal a másik. Csak kíváncsi vagyok, hogy a pasiknak nem ciki ez a helyzet? Ha pl. kér a pultnál 2 italt (saját magának és a csajnak) aztán amikor fizetni kell nem mozdul, hanem megvárja, hogy a csaj előkotorja a pénztárcáját és kifizesse mindkettőt, mert ugye egybe kérte. Amikor előtte azt beszélték, hogy a sajátját kéri csak ki. Ez csak egy példa volt.

2015. jan. 26. 23:05
 7/14 anonim ***** válasza:

két üdítőt azért ki tud fizetni a párom, vagy megkér h vegyek neki, ha nem tudja fizetni

úgy tudom, hogy nem ciki neki, ha nekem meg gond lenne, akkor nem hívnám meg

2015. jan. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Ha még nem laktok együtt, találkoztok, de mindkettőtöknek be kell vásárolni otthonra, elmentek boltba. Azt mondja fizessetek egybe, majd utólag odaadja. Persze elfelejti odaadni, és a következő ilyen alkalomtól kezdve már szó nélkül hozzácsapja a te cuccaidhoz az ő bevásárolni valóját.

Vagy ha a csajnál filmet néznek, pizzát rendelnek, fizeti a csaj. Ha a pasinál, akkor elkéri a felét forintra pontosan, rosszabb esetben azt is a csajjal fizetteti ki.

2015. jan. 26. 23:25
 9/14 anonim ***** válasza:
Inverz qrva.
2015. jan. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem maradnék együtt egy ekkora sóherrel.
2015. jan. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!