Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg van olyan lány aki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan lány aki az anyai példa miatt nem akar gyereket vállalni, mert úgy érzi a példa alapján hogy nem tudná normálisan nevelni? Ném és kor megjelölést kérek.

Figyelt kérdés
2015. jan. 27. 01:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen van.27 N
2015. jan. 27. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem a rossz példa inkább segített. ha nem is tudom pontosan milyen egy jó anya, de tudom milyen ne legyek semmiképp.

2015. jan. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen.

Ha jellemében hasonlít az anyjához akár jogos is lehet a félelme. Ha nem hasonlítanak akkor ez valószínűleg alaptalan félelem, de ezt elég nehéz valakinek elmagyarázni.

Ahogy 2. is írta van akit az anyai példa arra sarkall hogy ő másképp csinálja és meg is tudja tenni.



Fel lehet oldani ezeket a félelmeket. Ma már elég sok jó módszer van rá.


40 Nő

2015. jan. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem!


Én pont hogy jó anya akarok lenni, amilyen az édesanyám nem volt hozzám.


Engem a rossz példa pont arra inspirál, hogy én magam meg sokkal jobb legyek majd.


24/L

2015. jan. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!