Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tegyük fel meg akar támadni...

Tegyük fel meg akar támadni egy cigány (ez csak egy példa) akkor mi segítene a legjobban? Mit kéne tenni?

Figyelt kérdés
Pld a összevissza , ütemtelen fejre irányuló ütés hatásos? vagy valami fegyelmezett támadás és védekezés a jobb?
2013. aug. 6. 16:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Tanulj ökölvivást azokra az esetekre,amikor nem tudsz elfutni.
2013. aug. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
A cigányok boxolnak, tanulj valamit amiben rúgások vannak, a boxolókat úgy nagyon könnyű megverni
2013. aug. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
és tegyük hozzá ha van nálam egy viperabot , akkor már nő az esélyem a támadó ellen , viperabottal hova érdemes ütni?
2013. aug. 6. 17:15
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem minden cigány csak boxol.

Utcán nemnagyon érdemes rúgni, esetleg térdrúgás vagy combrúgás,ha nagyon profi vagy,akkor lábsöprés.

Nem minden boxoló van ugyanazon a szinten.

Csak felsőtesttel meg lehet verni valakit aki az egész testét tudja használni.

Viperával én törzsre,combra ütnék,ha nem lenne illegális.

2013. aug. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
utcán emberekre támadni legális? nem , ezzel elintézve a történet úgy gondolom , és ha be is köpne mit mondana? :)
2013. aug. 6. 17:20
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
Úgyértem,ha megtalálják nálad a rendőrök a viperát,akkor bevisznek a rendőrségre és ott feldugják a segglyukadba,és egy biliárdütővel olyan mélyre belédtuszkolják,hogy csak orvos tudja kioperálni,és azt kell majd kifizetned.
2013. aug. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén?


Ha megtámad három-négy rétinéger hogy "ej tesókám,de fsza telefonod van, ilyen nekem is kéne", pont le fogom szarni a törvényeket.


Egyvalamit biztosan tudok: A szabálycsinálók mindig a kényelmes,hermetikusan elzárt irodában hozzák meg a rendelkezéseiket, az 500 ezer fős testőrgárda fedezéke mögül, nem kint a kemény terepen, ahol azokat alkalmazni kell. Ez az oka, hogy a törvények és szabályok jórésze egyszerűen életképtelen.

Mégis mi a fontosabb? Egy ostoba idióta betarthatatlan törvény, vagy a saját életed???

2013. aug. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az utolsóval,de a kérdésben EGY támadóról volt szó.

A futás a legjobb, nem csak nálad lehet fegyver.

2013. aug. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

hetedik

igazad van , ha valaki megtámad akkor azzal a cselekedettel felmentesít téged minden önvédelmi szabály alól úgy gondolom , ezt a szabály hozóknak be kéne látni . Balta nem illegális pedig sokkal veszélyesebb mint egy viperabot , különben is nem megölni akarom vele csak megbénítani

2013. aug. 6. 17:39
 10/18 aikiboxer ***** válasza:
64%
Én csak azt nem értem, hogy miért pont "cigány"?
2013. aug. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!