Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha ez már zavar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha ez már zavar?

Figyelt kérdés

Barátom nagyon vékony. 65 kg és 180 centi. Én nagyon szeretem így is, nem érdekelt hogy soványka. De ahogy telik az idő, egyre inkább zavar. És nem azért, mert nekem nem lenne továbbra is szexi így is, hanem azért, mert olyan, mint egy porcelánbaba. Néha kicsit erősebben nyúlok oda hozzá, meg szerettem ráfeküdni néha poénból, rögtön mondja hogy agresszív vagyok, szálljak le róla mert eltörik a csontja. Már birkózástól is elment a kedvem, mert folyton beszólogat hogy egyszer tuti kinyírom őt mert vad vagyok. Mindig mondja hogy husis a derekam, lehet híztam megint kicsit.


Szerintem pedig nem bennem van a hiba... 53 kg vagyok és 160 magas. Azt én is tudom, hogy lehetnék fittebb, és dolgozom is rajta hogy lecsússzon 4-5 kiló. De egyik volt barátom se mondta még, hogy husis lennék, sőt senki sem, és szerintem se vagyok az. Úgy gondolom hogy nem bennem van a "fő" hiba.


Már többször is megígérte hogy elmegy kondiba, de nem ment még és nem is sikerült híznia.


Ezt értékelem, de azt nem, hogy folyton beszólogat nekem és már tényleg félek szinte hozzáérni is, mert félek hogy fájdalmat okozok neki.


Hogy kezeljem ezt? Már teljesen elszomorodtam, és nem érzem magam szexisnek, soha nem ülök az ölébe, nem szoktam táncolni neki (nehogy kinevessen vagy mondja hogy ez nem szexis nekem), soha nem birkózok vele. Nagyon gyengéden nyúlok hozzá mindig, de mindig valami fájdalmat okozok neki, pedig az exeim sose mondták hogy durva lennék.


Lehet, hogy tényleg bennem van a hiba, és nagyon szomorú vagyok.. Mit csináljak? :(


2015. jan. 27. 14:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
58%
Valld be, egy testesebb kanra vágysz, aki leteper. Nincs ebben semmi gáz, ebben biológiai okok is vannak.
2015. jan. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2015. jan. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Bocsi,nem a témához tartozik,de engem érdekel. Hányas a lába a barátnődnek a 180 cm.hez?
2015. jan. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Kedves első! Igen ez már többször is megfordult a fejemben. De eleinte nem gondoltam még ilyesmire, mikor még nem szólogatott be.
2015. jan. 27. 14:21
 5/16 anonim ***** válasza:
Beszèld meg vele. Ennèl okosabb dogot nem lehet mondani.
2015. jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Az nem semmi komoly 53 kilóddal összetöröd. Hát mintha egy gyerek lenne.

Ilyen én még életemben nem halottam, de most így olvasva is gáz nem még átélni ezt. Az pedig szomorú hogy nem mersz neki táncolni sem.

Nem benned van, a pasid tényleg olyan mint egy porcelán. Hát azt hogy mit kezdj vele nem tudom.

2015. jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én 172cm vagyok és 56kiló.

Azaz sovány, de soha nem fájt semmi.

Ez vagy kifogás, vagy nem férfi.

2015. jan. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Esetleg hízlald fel csokival cukorral. #5 voltam
2015. jan. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként igaza van az elsőnek, lehet jobb lenne megmondani az igazat.

Ha nagyon kiborít mond meg neki hogy neked egy olyan pasi kell akire nyugodtan ráfeküdhetsz ha kedved tarja és annyira vad lehetsz vele amennyire csak akarsz.

Ha pedig még egyszer a súlyoddal baszogat akkor te is vissza szólhatsz az ő súlyára, majd megtudja milyen érzés.

Egyébként meg azon csodálkozom hogy nem hagytad ott. Ilyet mondani hogy 53 kg-al husis vagy...

2015. jan. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#8-as: évek alatt nagy mennyiségű cukrot/csokit fogyasztok, de nem jönnek fel a + kilók :D szóval ha valaki nem hajlamos a hízásra akkor nem egyszerű...én 173-65 vagyok, de 58-ról indultam...és szó szerint tömtem magam, hogy hízzak, ebből nem sok maradt fent...szóval nem biztos, hogy a cukor meg a csoki jó megoldás :)


kedves kérdező

beszéld meg vele a problémát...hogy szeretnéd ha nem így reagálna, vagy akkor tegyen ez ellen...am meg van oka mondani? volt ami kiváltotta ezt? mondjuk megroppantottad valamijét?

2015. jan. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!