Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, normális dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, normális dolog az, hogy zavar a párom testsúlya?

Figyelt kérdés
Amikor megismertem csak 60 kg volt, most pedig 80 kg és 165 cm. Iszonyatosan zavar a pocakja, a szexet is kerülöm emiatt. Szerinte semmi köze a szeretetnek a testsúlyához. Mit tegyek, hogy vonzódjam hozzá?
2015. jan. 14. 20:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Beszéld meg vele a dolgot.
2015. jan. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Szeretsz még? ***** válasza:
40%
Igazad van. Sok a 80 kg egy nőnek. Ráadásul a pocakja is lóg!
2015. jan. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
35%

Sokan majd jönnek, hogy jaj nem a külső számít, de erre szoktam mondani, hogy képzelj el egy tökéletes pörköltet. Azt akkor is imádnád, ha elsózott, ha leégett, vagy ha félig nyers?


Mond meg neki, hogy fogyjon le.

2015. jan. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
52%

2: Azért nem minden nőnek sok a 80 kg :D

Én annyi vagyok és vékony.

2015. jan. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
72%

Ez nehéz kérdés, mert ilyen szempontból nagyon különbözőek lehetnek az emberek. Én például tényleg tudok vonzódni a páromhoz akkor is ha fogy, akkor is ha hízik, nekem így is, úgy is tetszik.

Másoknak viszont sokkal fontosabbak a külsőségek. Ha nem is a szeretethez, a vonzalomhoz igen.

2015. jan. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Szeretsz még? ***** válasza:
83%
Bocsi 4-es. Feleségem is annyi. Ő is pont jó.
2015. jan. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
26%
Jaj, 4-es, úgy megnéznék rólad egy képet.
2015. jan. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem nem biztos, hogy a kérdező a férfi.


A szeretethez lehet, hogy nem sok köze van, de a szexuális vonzalomhoz azért lehet köze, hogy van-e valaki 20 kiló súlyfelesleg vagy sem - és ez nyilván nem döntés, akarás kérdése.


Szerintem próbálj erről őszintén beszélni a pároddal, a lehető legtöbb tapintattal és érzelmi intelligenciával, mert még úgy sem könnyű anélkül, hogy sértődés lenne belőle.

2015. jan. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
64%

Azért +- 20kg nem mindegy.

A szeretet nem a külsőn múlik, viszont a vonzódás igen.

Ahol pedig nincs meg a kémia, ott a kapcsolat nem sokáig fog megmaradni.

2015. jan. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
31%

#4: Nem tudom, hogy férfi vagy, vagy nő, de...


80kg és vékony?? Hát ha nem vagy 190 magas és csupa izom, akkor nem, nem vagy vékony.


170 vagyok, 56kg-val. Van rajtam egy kis husi, nem vagyok végtelenül kisportolt. A barátnőm 165 és 60kg. Na ő vékony, de hozzáteszem, hogy tornász és világbajnok. Csupa izom a csaj.. Na az hogy te a 80kg-val vékony vagy.. még akkor se ha nehéz a csontozatod és izmos vagy.

2015. jan. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!