Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon várni fog rám (meleg)?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon várni fog rám (meleg)?

Figyelt kérdés

Németországban megismerkedtem egy nálam 10 évvel idősebb férfival még viszonylag friss a dolog.

De én még soha nem éreztem senki iránt sem ennyire intenzív érzéseket.Jelenleg úgy érzem hihetetlenül fontos számomra és nem tudom mit kezdenék nélküle :/

Sajnos most 2 hónap erejéig haza kellett utaznom.(Érdekes mielőtt még nem ismertem meg őt addig alig vártam ,h haza jöjjek a barátaimhoz,családhoz)

Nagyon félek nem tudom ,h pontosan ő milyen mélységgel éli meg ezt a dolgot.Persze ős azt mondja,h nagyon bejövök neki és ,h borzasztóan örül annak ,h az útjaink összefonódtak stb.És igaz nagyon nehezen engedett el a repülőtéren sokat ölelgetett,erősen magához szorított és hasonlók :3

És már az elején leszögezte,h mindenképpen szeretné ha tartanánk a kapcsolatot akár napi szinten.

Csak nem tudom 2 hónap elég sok idő még annyi ideje nem is ismerjük egymást.Ennyi idő alatt lehet ,h elveszti felém az érdeklődését és netán elkezd kacsingatni mások után.Lehetséges ,h elvesztem őt?


25/f



2015. jan. 27. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak nagyon félre értelmezel egy szimpla baráti kapcsolatot? Vagy volt bármi, amiből egyöntetűen az sugall, hogy ő meleg?
2015. jan. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

omg :D


Nehezen lehet félre értelmezni azt ,h p.l már együtt aludtunk.

Csókolóztunk stb..

Szex még nem volt.

Lehetett volna ,de én nem akartam.

Nem szeretnék vele elsietni semmit.

2015. jan. 27. 15:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha meglátja, hogy leközépkorúztad, biztosan megromlik a ti kapcsolatotok.


Amúgy lehet hogy megdögönyöz néhány teutont, de ettől még ugyanúgy fennmaradhat az érdeklődése feléd is. Ne vidd túlzásba a zaklatását, mert ha minden nap muszáj szájalni valakivel, akkor elveszhet a jótékony hiányérzet.

2015. jan. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen ettől félek én is ,h le fog feküdni másokkal és hasonlók:(

1,2 napja felhoztam neki is a félelmeimet ,h elfog laposodni ez a dolog vagy elveszti felém az érdeklődését.

Persze nem zúdítottam rá az érzéseimet hanem finoman fogalmaztam meg ezt a dolgot.

De azt mondta ,h ilyenről szó nincs ilyenekre ne is gondoljak és ne is agyaljak faxságokon.

Minden ugyanott fog folytatódni ahol megszakadt elmondása szerint.

Nem akarom napi szinten zaklatni bár nehéz meg állni :3

Egyszer én keresem és mindig megvárom ,h következő alkalommal ő keressen.

Sajnos a meleg világban nálam elég nehezen jön létre a bizalom ezt példázza pár rossz tapasztalat is.

2015. jan. 27. 15:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni. Megígérte, akkor el kell hinned, hogy meg fog várni. Ha azon aggódsz, hogy mégse szeret annyira, és keres magának mást, akkor még nehezebben fog eltelni az a röpke két hónap. Ha azt számolod, hogy már csak 59 nap, már csak 58 nap, és ismét összebújhattok, akkor könnyebb elviselni. Igaz, akit szeretünk attól az egy óra, vagy egy perc távollét is örökkévalóságnak tűnik.
2015. jan. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!