Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jártatok már olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már olyan lánnyal, aki egy testi adottságotok miatt volt értetek megszállottan oda? Magasság, izmosság, farokméret, jóképűség, stb.

Figyelt kérdés
Jó érzés hogy néha könnyebb nőket szerezni, vagy megtartani egy vagy több nagyon pozitív külső tulajdonság miatt? Nincsenek ennek számotokra hátulütői?
2015. jan. 27. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Jó érzés. Nincs
2015. jan. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hümmm...


Akkor az van hogy


Egy átlagmagas, izmos, nagy "vér"farkú és jóképű instant win...


És egy alacsony/magas, vékony/kövér, kicsi/vékony/hús péniszű, csúnya arcú mindegy milyen, vesztett?

2015. jan. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2: Ez nem kifogás. A legjobb barátom 165 cm magas, átlagos arcú srác. De mivel elégedetlen volt magával, ezért kb. 4-5 év alatt nagyon kigyúrta magát (+öltözködési, viselkedési, frizura, arcszőrzet stílust váltott) és már több nővel volt az életében mint én, aki 190 centinél magasabb.


Azért kérdeztem mert most találkoztam egy 182 cm-es lánnyal (én 197 cm vagyok) és nagyon oda van értem. Mondta hogy azért is, mert még nem volt dolga nála magasabb sráccal (eddig a legmagasabb barátja is csak 185 cm volt) és nagyon örül hogy összetalálkoztunk. És érzem hogy a magasságom ebben nagyon közre játszik. Ezt nem sopánkodva mondom, csak új nekem ez az érzés. Eddig úgy éreztem inkább a személyiségemmel fogtam meg a lányokat és ő az első aki mondta hogy a magasságom (+hogy szerinte nagyon jól nézek ki) nagy szerepet játszik.

2015. jan. 27. 15:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Én 188 vagyok :D Szóval én is magasabb lennék nála :D


Amúgy na ja az izmokat lehet építeni akkor cseszik rá az ember, ha az arca ronda, mert arra aztán gyúrhatsz, nem lesz jobb.

2015. jan. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt olyan aki a farkam miatt jött mindig vissza :-D Más külső előnyös tulajdonságom nincs ... De egyébként némi IQ-val, humorérzékkel ugyan olyan könnyű (vagy könnyebb) nőt megszerezni :-P
2015. jan. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ne zavarjon, sok nő gondolkodik így. Persze nem normális dolog, de gyakori. Más magas lányoknál is érdemes próbálkoznod.
2015. jan. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én testépitő vagyok, amennyi előnnyel jár ez a test, annyi hátránnyal is, szóval a nők kb fele nem szereti ezt a testet
2015. jan. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak a magasságod fogta meg azt a lányt, ha gyökér lennél, tuti nem találkozgatna veled. Viszont gondolj bele, 180 felett van a csaj, persze, hogy örül, hogy végre talált egy pasit, aki mellett hordhat magassarkút is. :D
2015. jan. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!