Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért történik ez folyton?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez folyton?

Figyelt kérdés

Akárhányszor összeakarok jönni egy lánnyal nemlesz belőle semmi.Előben először jólelvagyunk aztán semmi mintha minden megszűnne....Próbálkoztam mostanában hogy msn-en ismereked de abbólsemlett semmi.Írtam levelet a lánynak(ez idáig kb 6lánynál volt és mindig ugyanaz) nagy boldogan írják hogy persze vegyem fel felveszem elsőre jól elbeszélgetünk stb aztán pár nap után mintha nem is léteznék.Direkt nemírok rá hogy ha érdeklem őt biztos majd rámír aztán innentől kezdve nincs semmi....Azért fárasztó hogy mire odajutnék hogy elhívjam élőbe nincs belőle semmi.Mert ha elmegyünk talira és utána nembeszél velem megértem jóh nemjöttem be neki vagy valami ok de így.....akkor minek mondta hogy vegyem fel.Komolyan normálist lányt már nemlehet találni?Kezdek belefáradni már hogy mindig ugyan de ugyan az a szitu


17/F


2010. febr. 8. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nah ezt én is kérdezhetném :D
2010. febr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17 éves vagy ne add fel!!próbáld meg másképp máshol
2010. febr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ott a probléma, h várod, h ő írjon, mert ha érdekled, akkor úgyis írni fog... nem biztos! Sok lány nem mer ráírni msn-en egy pasira, ha az nem ír neki, mert attól tart, h azért nem ír neki a pasi, mert már nem érdekli. Én kerültem már ilyen helyzetbe, és 1 félreértés miatt nem lett a dologból semmi... :S Azóta mindig írok, ha a pasi nem :D
2010. febr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Neked kéne kezdeményezni, te vagy a fiú! A lányok így gondolják. Ha már biztosak magukban, akkor ők is rád írnak. Ha pedig nem válaszol, akkor se arra gondolj, hogy nem akar veled dumálni, lehet, hogy nincs a gépnél. Ha már pár nap után se írja, hogy bocsi, nem voltam gépnél, vagy valami, na AKKOR add fel. De ne előtte..

Szóval a válasz: Azért történik ez folyton, mert nem mersz kezdeményezni. Ő mondja, hogy vedd fel (valószínűleg szimpi vagy neki), jól el is dumáltok (szimpi lehetsz neki), de utána meg várja, hogy ő is szimpatikus-e neked (várja, hogy ráírj és biztos legyen magában). A fiúk nem használnak olyan sok smileyt, és nem is olyan bőbeszédűek, mint a lányok, ezért némelyik lány nem tudja megmondani, hogy most kedveli-e a srác, vagy nem, és inkább vár.

SZERINTEM ez lehet a gond :P

L/19

2010. febr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Attól többet beszélek velük hogy azthiggyél nemérdekelnek...sőt finoman célozgatok is rá szval ez nemlehet.És nekem mindig azjön le az egészből hogy mintha őket nemérdekelném......
2010. febr. 8. 21:27
 6/7 anonim ***** válasza:
azt ne várd h őírjon rád, én se írok sose rá az olyan fiúkra akik engem vettek fel, mert bejövök nekik, ha nem írsz rájuk épp h ők hiszik majd azt, h nem jönnek be neked. amúgy meg sztem ebből az msn es ismerkedésből mindig csak barátság születik, mert nincs az a szerelem 1. látásra. meny el bulizni. keresgélj a saját körödben. és ha ez nem jó akkor meg kérd el az msn es lány telefon számát és hívd, fel beszéljétek meg végre egy randit.. olyan nincs h nemet mondanának.. 16/L
2010. febr. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyszer már sikerült az msnes dolog.....éncsak arra használom hogy valamennyit megtudjak a lányról majd elhívjam talira és utána kiderül mivan....könyebb így témát találni stb hamár előtte beszéltünk valamennyit msnen
2010. febr. 9. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!