Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miket tűrtetek el már párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miket tűrtetek el már párkapcsolatban a párotoknak, csak mert a szerelem elvakìtott?

Figyelt kérdés
2015. jan. 27. 18:23
 1/6 A kérdező kommentje:
konkrét történetet várok
2015. jan. 27. 18:24
 2/6 anonim ***** válasza:

tele van vele a gyakori, nézz szét.

nők gyógyszert szednek, szexelnek, mikor nem kívánják, megcsalás után maradnak, és agymossák magukat, hogy ne lógjon ki a lóláb.

férfiakat nem tudom, azt az oldalt nem figyelem annyira.

2015. jan. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem engedte, hogy beletekerjek a reklámokba, amikor a videórögzítőre felvett műsorokat néztük.


Visszatette a cukorba a kiskanalat, miután megkeverte a kávéját. Emiatt kis kávés csomók alakultak ki a cukorban.


A lány túl lassan járt. Mikor sétáltunk mindig azon kaptam magam, hogy 5 méterrel mögöttem van.


A volt barátnőm mindig 5 másodperc késéssel énekelte a számokat, amiket a rádióban hallgatunk. Olyan volt mintha ismerné a dalokat, de hallania kell a szöveget, hogy ő is el tudja énekelni. Baromira idegesítő volt.


A csaj nem hitt a holdraszállásban.

2015. jan. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 opened paradise ***** válasza:
100%

3-as

Egy hero vagy! Képzelem ő miket tűrhetett.

2015. jan. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Meg kapcaolatban vagyok de ezeket:

- ordibalas

- csunya beszed a masikkal meg ha akaratlanul is

- ezek miatt en is kiabalosabb lettem. -

- nincs annyi szex amennyit en igenyelnek

- nem jarok el semerre a BARATNOMMEL , meg delutan se!

- elnezem hogy utasitgat, kioktat a takaritasrol, mikor az o lakasa is olyan mint egy kupleraj es nem a k,,rvaktol. Persze en ezt csak viccesen jegyzem meg, mig o rendesen.



Hirtelen ennyi jutott az eszembe. Hozzatennem hogy mostanaban epp ezek miatt rengeteget gondolkozom a kapcsolatunkon......

2015. jan. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jah a legjobb kimaradt:

- hajnal otkor felkel orditva azert mert kenyelmetlen a parna es nem alsziknalam tobbet. Aztan uxanugy vissza aludtunk. Hahaha ez a legkomolyabb!

2015. jan. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!