Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felejtős a srác? Nem szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejtős a srác? Nem szeretnék megint csalódni :S

Figyelt kérdés

Van a sulimban egy srác, egy évvel idősebb nálam. Többször néztük egymást, néha váltottunk pár szót, én kiderítettem a nevét, felvettem msnre, satöbbi. A gond ott kezdődik, hogy pletyka terjeng róla, hogy nagyonsok lánnyal lefeküdt már, és tanácsolták is, hogy vigyázzak magamra. De kezdem nagyon megszeretni, többször beszéltünk, közöltem, h bejön nekem, és kiderült, hogy énis neki. MEnnyire hihetek a pletykáknak? Ha ekkora nőcsábász lenne, fél év alatt már bepróbálkozott volna,nem?


Kérlek segítsetek!

16/L


2010. febr. 8. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, de van olyan emberfajta is, aki vár a megfelelő alkalomra. Melyik iskolába jársz?
2010. febr. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

első,hát én nagyon remélem *-*

egyébként nem maradhatna titkos, a suli? :) :$


köszönöm a gyors választ! :)

2010. febr. 8. 21:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is terjed ilyen pletyka és kíváncsi vagyok, hogy ugyanabba az iskolába járunk-e. Mert akkor személyesen is el tudom mondani a dolgokat. Érted?
2010. febr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rólam is terjedt ilyen pletyka és nem volt igaz. Sajnos.
2010. febr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A pletyka általában a rosszindulatú unintelligens emberek játéka, akik a sz@rkeverésben élik ki magukat. Viszont minden pasiban benne van hogy csak meg akar fektetni, így vigyázz!!


Előre döntsd el hogy meddig mennél el és mit vársz tudatalatt az egésztől.


Végülis, akármennyire is szemét egy srác, mindig megvan a lehetőség hogy annyira megfogja a csaj, hogy megszelídül.

2010. febr. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, kicsit jobban bízom a dologban :)
2010. febr. 9. 16:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül legyél óvatos, mert igaz is lehet.
2010. febr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a fiúk mind egyformák
2010. febr. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!