Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire reménytel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire reménytelen a helyzet? Még lehet belőle valami, vagy felejtős?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy srác. Másfél éve ismerem. Ő akkor akart tőlem valamit, de nem vettem a célzésokat, meg a randikat, és haverként kezeltem. Közben viszont nagyon szerelmes voltam belé. Aztán nem bírtam tovább, és kb fél éve megkérdeztem tőle levélbe, hogy mi barátok vagyunk, vagy picit több? (Tudom, hogy nem kellett volna, de hát nah, hülye voltam...) Visszaírt, hogy szerinte nagyon jó barátok. Előtte minden nap órákat beszéltünk, ha eltűntem 1-2 napra, már írt, hogy hol vagyok. A levelem óta, mondhatni, hogy alig beszélünk. Azóta nem is találkoztunk, neten alig van, néha lájkol és megbök facebook-on, és ennyi. Én viszont még mindig szerelmes vagyok belé. Az a levelem nagyon kártékony volt. Mit csináljak, hogy olyan legyen a kapcsolatunk, mint a levelem előtt? Még ha csak barátként is, csak beszélgessünk :(
2011. okt. 16. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet... DE NEM MA!
2011. okt. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

beszél meg vele face-to-face

(ez nem azt jelenti, hogy faceobokon... :)

2011. okt. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ahhoz nem lenne bátorságom. Eléggé félénk vagyok :/
2011. okt. 16. 20:12
 4/4 anonim ***** válasza:

nem volt kártékony csak rátértél a lényegre, ő pedig döntött. ha többet akart volna tőled azt már tudnád...

ez a reakció annyira tipikus hogy már fáj!

NEM LEHET BELŐLE SEMMI! FELEJTŐS!

2011. okt. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!