Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan köztetek, aki olvasta ezt a könyvet?

Figyelt kérdés

Alvás 2.0 vagy mi a címe, a horkolás megszüntetéséről szól ,gyakorlatok segítségével. Akinek segített,esetleg megosztaná velem,hogy miket kell csinàlni?

Horkolok sajnos,és így elég gáz lesz együtt lakni párommal,nem akarom a külön szobában alszunk című megoldást választani..



2015. jan. 27. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor válaszd a büdös zoknit a szájba ragaszószalaggal rögzítve című megoldást. De most viccet félretéve ha annyira zavarja egyszerűbb ha bemész a helyi vadászboltba és veszel egy füldugót.
2015. jan. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy ôt zavarni fogja-e ,de most itthon is elég gyakran felkeltenek emiatt,szóval jó lenne megoldani a helyzetet,főleg addigra
2015. jan. 27. 22:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor javaslom az altatót. Az biztos hogy a horkolás nem szűnik meg de nem bír majd felkölteni hogy zavarja. Vagy ha az nincs kéznél akkor jó a nyugtató is. Az nem olyan erős lehet hogy felébredsz mikor rázza a kezedet mint a 220 de biztos hogy lesz.rod mit akar. Jelige: LEGALÁBB TE PIHENJ HA A MÁSIK NEM TUD.
2015. jan. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Én is horkolok. Bár nincs párom, de úgy tervezem, hogy ha esetleg annyira vészes a helyzet, hogy emiatt nem tudna aludni akkor veszek ilyen szájba rakható akármicsodát ami elvileg megakadályozza a horkolást.
2015. jan. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!