Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan köztetek, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan köztetek, aki szeretőből lett feleség (vagy komoly, felvállalt barátnő)? Tanácsokat szeretnék kérni.

Figyelt kérdés

2014. dec. 30. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

En szeretobol lettem feleseg es csak ezert az egy mondatert lepontoznak:-)))))



Szoval mivel kapcsolatban kersz tanacsot?

2014. dec. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Én felpontoztalak!;D
2014. dec. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
1-es vagyok koszik Joshy en is kuldom a zoldet neked:-)
2014. dec. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Na! Ezt jól megbeszéltétek!
2015. jan. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%

Elso,te a keves kivetel koze tartozol,mert ritkan valasztjak a szeretot....

Biztos volt ra oka.

De a kerdezo remenyt fuz hozza,hogy neki is osszejohet majd,ezert var tanacsot...

Nem fognak itt tolongani a valaszok silersztorirol...

En pedig a masik oldalt kepviselem.

A feleseg,akihez visszatalalt a ferje....a szereto meg sirt,bosszut eskudott ellenunk,vegul visszakullogott a sajat parjahoz....

2015. jan. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az 1-es válaszolóval privátban megbeszéltük. Neki köszönöm.


Utolsó: nyilván van ilyen és olyan eset is. De az a ritkább amiről te beszélsz. De mivel az én kapcsolatom titkos egyelőre, nem kérhetek tanácsot az ismerősöktől meg úgy általában sem a "való életben". Csak itt anonim módon. Ezért hálás lennék azok segítségéért, akik jártak már ebben a cipőben.

2015. jan. 1. 18:30
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

Ha majd te leszel ebben a helyzetben akkor leszel igazán tanácstalan.Ha nagy nehezen megszerzed az áhított férfit és egy idő után téged fog megcsalni és azon gondolkodni,hogy lecseréljen-e,akkor mit érzel?

Az emberek beleérző képessége elég gyatra!

2015. jan. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Bírom, hogy GYK-n mindenki milyen álszent. Itt mindenki osztja az észt ilyen kérdésekben, de kérdem én, ha mindenki ilyen "szent", hogy mindenki hűséges, megértő, önfeláldozó, stb. akkor miért van ennyi megcsalás, ennyi válás, ennyi gyilkosság és még lehetne sorolni? Nevetséges!

Az a nő meg naiv aki elhiszi, hogy a férje nem csalja meg. Minden férfi félre lép, ez természetes. Ezen nem kell kiakadni. De van, hogy a szex nem csak szex, hanem annál több lesz. És akkor érdemes kilépni egy érzelemmentes kapcsolatból vagy házasságból. Ezt korábban én is megtettem, igaz nem egy harmadik miatt, hanem mert én alapvetően úgy gondolom, hogy egy házasságnak nincs tovább értelme, ha nincsenek érzelmek és az ember már arról fantáziál, hogy mással van. De a férfiak sajnos nem ilyenek, ők inkább csalják a nejüket. Szerintem ez rossz, de nem én fogom megváltoztatni a férfiakat. De egyet azért szeretnék. :)

2015. jan. 2. 14:09
 9/9 anonim ***** válasza:
61%
Én is szeretőből lettem feleség,és ennek már 8éve,szóval a döntése jó volt.
2018. márc. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!