Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, tényleg a nehezen kapható lányokra buktok?

Figyelt kérdés
2015. jan. 27. 23:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Egy kicsit kelljen érte küzdeni, de ne a végtelenségig.
2015. jan. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%

egyáltalán nem


küzdeni a középkorban kellett


aki kéreti magát, az egyéb játszmázásra is képes, tehát nem alkalmas kapcsolatra

2015. jan. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Logikus mi? Amugy nem,nemtudom mibol gondolod
2015. jan. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Mostani barátnőmmel a második randinkon feküdtünk le. Együtt vagyunk 1 éve.


Előző barátnőmmel a negyedik randinkon feküdtünk le.


(Természetesen egyikünk sem volt már szűz és 18 felettiek is voltunk.) Szerintem ha sok hétig, hónapig várattak volna, biztos ott hagyom őket és keresek mást.

2015. jan. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Én a logikusan viselkedő lányokat szeretem.:

Ha pl meglát s odajön vagy meglátom s odamegyek hozzá( bárhol) s beszélgetésbe elegyedünk s megakar ismerni, megbizonyosodni milyen emberrel probálkozna s ha olyan, ami folyamatosan alakul ki minnél jobban ismered, probálkozik is.

Ez nem nem függő.....

Hanem agyi szint, gondolkodásikészség kérdése.

2015. jan. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat :) csak mert nem tudom mennyire befolyásolja a kapcsolatot ha hamar engedek meg a pasinak :). Mert nem vagyok egy rib**c tehat ez a masodik baratom es nem akarom elsietni elrontani :)
2015. jan. 27. 23:36
 7/15 anonim ***** válasza:
Ja s persze céljainak logikus elérése.
2015. jan. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Sok sikert hozzá. :)

Ahogy érzed.

ha megismerted és szereted, szeret, de biztosan, ne csak feltételezd, ne várj hisz felesleges,de myg nem, nincs kötelesség.

2015. jan. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hülyeség. Attól is függ mit akar a pasi. Ha csak dugni, akkor minek akarjon küzdeni a lányért? Megdönt valami olcsó ribit a buliban, és problem solved. Ha kapcsolatot szeretne, akkor meg úgyis akkor megy bele a szexbe, ha mindketten készen vannak rá, legalább is úgy gondolom, így lenne a normális.

Párommal több mint két éve vagyunk együtt, első pasim, ő pedig akkor már kb. 2 éve szingli volt, és nem is volt semmilyen kapcsolata (szexuális sem). Két hete ismertük egymást mikor összejöttünk, majd innen számítva a harmadik hétvégén nem bírtuk tovább. Ő régen volt nővel és amiatt, én meg mert 18 elmúltam és igen kíváncsi voltam már. Rám bízta hogy mikor engedem, nem sürgetett. Ha akkor azt mondom, még várjunk, simán várt volna még heteket/hónapokat.

20L

2015. jan. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ezt az elozo kommentemet eleg furán fogalmaztam meg.... Csak az a lenyeg h akkor szerintetek nem befolyásolja a kapcsolatom ha lefekszem a pasival:) mert sokan mondják h hamar otthagyja a pasi a lányt ha lefekszik vele mert akkor mar mindent megkapott es sikerult a celja... Mert legalabbis a nok ugyan ugy kivanjak a szexet es nem akarom csak azert varatni a pasit mert h nehezenkaphato legyek , mert én is kívánom...
2015. jan. 27. 23:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!