Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez a kapcsolat és szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kapcsolat és szakítás teljesen tönkretett, nem tudok már úgy nézni a lányokra mint eddig. Voltatok hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Mikor randizgattunk volt barátnőmmel, nagyon boldog voltam, mert azt hittem megtaláltam akit kerestem. Persze még csak 17 voltam... de tudtam hogy nekem egy olyan lány kell aki rendes, aranyos, normális... még hittem abban, hogy léteznek ilyenek, aztán első hónapban azt mondta: "nem fogom veled éreztetni hogy szeretlek, nehogy megund". Ez nagyon szarul esett, de megbocsátottam neki... persze aztán rá egy hétre az én hibám volt az egész.. és onnantól kezdve jöttek a baromságai... akármikor mondott valami ehhez hasonló hülyeséget, engem hozott ki hibásnak, ha meg nem hagytam magam akkor én voltam a szemét. Szépen eljutottam arra a szintre, perszd ez hónapokba telt, hogy nekiálltam vele veszekedni és megpróbáltam kiállni magamért.. aztán a következő már az volt hogy nem érdekelt ha olyan baja volt amit nem vélzem jogosnak.... két év után szakítottunk egy hónap után kiderült hogy egy másik srác volt a képbe. És most ha ránézek egy lányra nem tudok olyanra gondolni hogy összejöjjek vele mert nem tudnék megbízni egyben sem. A kapcsolatom előtt és a kapcsolat első pár hónapjában egy rendes, aranyos, normális, kicsit naív srác voltam, akárhova ment barátnőm, megbíztam benne és úgy gondoltam soha nem csalna meg, mert ő nem olyan. Most meg mintha eltűnt volna mindez... nem tudnék megbízni egy lányban sem és a tipikus "minden lány r*banc" srác lettem. Voltatok már így srácok? Mit tudtok erről mesélni? 19/F

2015. jan. 24. 03:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de csak a címet olvastam el. Nincs semmi gond, ez egy tanulási folyamat eleje. Az ember ismerkedik, csalódik, tapasztalatot szerez, okosodik, bölcsebb lesz, végül megleli az igazinak valót.
2015. jan. 24. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

hát, a legtöbb lány tényleg az

ha ez ennyire megvisel téged, akkor jobb is, ha egy ideig nem vágsz bele újabb párkapcsolatba

2015. jan. 24. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tanulási folyamat, igen. De a leginkább azon aggódok, hogy mi van ha nem tudok majd megbízni senkiben és ez így marad életem végéig. Az első hónapban még irigykedtek rá a barátnői hogy milyen pasija van, de aztán olyan rossz dolgokat hozott ki belőlem a kapcsolatunk alatt, amikre nem is gondoltam volna. Meg folyton meg akart változtatni, soha nem tetszett neki, hogy milyen voltam... legyek kicsit "menőbb", öltözzek máshogy, kezdjek el edzeni..
2015. jan. 24. 03:24
 4/13 anonim ***** válasza:

akkor most megtanultad egy életre, szakításnál mindíg valaki más van a képben.

Ha te fogsz egyszer szakítani, akkor is egy más valaki miatt fogod tenni.

Egyszerűen az ember a megszokás rabja. Ha van egy párkapcsolata, főleg 2 éves kapcsolat, nem fog belőle ukmukfuk kilépni.

Bizony mindíg valaki más van a képben.

2015. jan. 24. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nekem is lehetőségem lett volna elhagyni másért, de nem tettem mert kötődtem hozzá... és épp ezaz. Ezek után hogy bízzak meg egy lányban, vagy egyáltalán minek fektessek erőt és időt egy kapcsolatba, ha évek múlva elhagy másért?
2015. jan. 24. 03:37
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha itt ezen sírsz akkor igenis szeretnél másik kapcsolatot. Tudod, terhesek közt dolgozom és a kolleganőm mindig azt mondja, hogy terhesnek lenni egy veszélyes vállalkozás és egy kis szerencse is kell hozzá. Szerintem ugyanez van a párkapcsolatokkal is. Nem minden nő ribi de nem is mindegyik alkalmas a kapcsolatra. Ez szinte a kezdetektől rossz volt.. ha ezt nem ismerted fel és nem szakítottál vele akkor sajna az a Te hibád is. Ne is csodálkozz, hogy elromlott. Egy kapcsolatot építeni kell, ápolni, gondozni és figyelni a másikra és magunkra. Te nem figyeltél vagy ha igen akkor nem láttad azt ami az orrod előtt volt (és nem a megcsalásra gondolok, hanem a csaj viselkedésére). Kiállni magunkért egyetlen dologgal nem lehet. Ez pedig a veszekedés. Azzal nem kiállsz magadért, hanem lesüllyedsz.

Úgyhogy tanulj belőle, ne csak a másikra mutogass (mert minden kapcsolat annyi emberen múlik ahány benne van), hanem változz és lesz jobb is. 19 évesen elkönyvelni egy eset alapján, hogy mindenki egyforma... hümmm.. háthogyisfogalmazzak.. nem vall mély bölcsességre.

2015. jan. 24. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
Utolsó!Kiváncsi lennék te milyen bölcs voltál 19évesen!!
2015. jan. 24. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Utolsó: 15 évesen kiskamasz szerelem volt. csók, tapi, ölelés, semmi más. A három jó barátnőm közül az egyikkel jött össze. Úgy éreztem mindketten megcsaltak, összetörtek és kijátszottak. DE DE DE Soha, érted soha nem mondtam azt, hogy ilyenek a fiúk meg hogy nem lesz több barátnőm. Senki aki rosszat tesz ellenünk nem érdemli meg, hogy feladjuk miatta az álmainkat. Azt mondtam szemétládák és -nem azonnal természetesen- mentem tovább.. és inkább voltam egyedül mintsem rosszal legyek. Elmondom neked, hogy valamiért mindig jó kapcsolataim lettek. Olyanok amikből általában barátsággal váltunk el. A "szerencse"szériámat annak tudom be, hogy nem úgy mentem bele a következőbe, hogy utáltam a pasikat.


Az ilyet meg kell gyászolni és utána mindenkinek a maga tempójában visszatérni az életbe. Menni tovább és nem feladni, beleragadni a fájdalomba.

Remélem a kérdezőnek is sikerül.


Lehet, hogy naivitás, de szeretném, ha az emberek figyelnének magukra, egymásra és tanulnának a kapcsolataikból. (Tudom, hogy nehéz, hisz magam is gyakorlom.) Jó lenne nem csak egymásra mutogatnánk és nem úgy állna egymáshoz a két nem, hogy minden nő egy q... és minden pasi egy félrelépős f....

2015. jan. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

7es, hiába provokálod a 6-8ast, ettől függetlenül az ő válasza volt a leghasznosabb, a gondolkodásmódja pedig példaértékű!

Ugyanígy gondolom én is. Volt, hogy csúnyán átvert a palánkon egy barátnőm, de emiatt nem tartok minden nőt cédának. Inkább igyekszem okosabban választani, viszont aki mellett elkötelezem magam, annak minden esetben ugyanaz a bizalom jár, amíg el nem játssza.

2015. jan. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2-es: Akkor ezzel az erővel a legtöbb fiú hímringyó, ugyanis több fiúról tudok, hogy megcsalta a barátnőjét, mint lány a fiút! Nem ezen kell lovagolni! Sok pasi és csaj amelyik unalmas kapcsolatban él vagy nem élte még ki magát, az megcsalja a másikat. Mindennek van oka! Szerintem kedves kérdező a Te barátnőddel az utóbbi volt! Nagyon fiatalon kezdtétek, ilyen korban még nem sok mindenki képes megállapodni! Én 19 évesen jöttem össze a barátommal (első), most 23 éves vagyok és minden halad szépen előre! De tudod nem szabad naivnak lenni! Én sem voltam soha az, a barátom tipikus rossz fiú volt, drogos haverjai voltak és minden csajjal flörtölt mellettem is, meg nézte a popójukat, mellüket, szinte mindig nélkülem járt el, sőt le is buktattam, hogy majdnem megcsalt. Ekkor választania kellett vagy a drogos barátai, a nők, flörtölés és bámészkodás vagy én. Engem választott, otthagyta a gyerekkori barátait, elköltöztünk és új, normális barátai lettek, akiket nem csuknak le... és nem hogy nem flörtöl már, de más lányra sem néz, mert ebből is balhé volt! Ha nem állok ki akkor magamért, és maradok naiv, cuki lány, akkor már megcsalt volna és a mai napig retteghetnék, hogy vajon Őt mikor csuklyák le. Egyszer nagyon-nagyon összevesztünk, ekkor hoztuk meg azt a döntést, hogy elöltözünk és új életet kezdünk... ha Neki nem tetszik, akkor visszamehet, nélkülem! :) Ennek 1,5 éve :)
2015. jan. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!