Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kihívás vagyok a páromnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihívás vagyok a páromnak?

Figyelt kérdés

1 hete elkezdtem újra mozogni, és egészségesebben enni, mert nem vagyok megelégedve a külsőmmel, és változtatni szeretnék magamon. Viccesen megjegyeztem este a páromnak, hogy olyan kerek fenekem lesz, hogy nem bír majd betelni vele.

Erre ő azt válaszolta, hogy akkor gyúrjak rá, keményen, mert nagyon meglátszik a tartásomon, hogy nagy a fenekem, a hátam szerinte görbe, és csámpás is vagyok.

Ahogy ezeket így elmondta, kicsit magamba fordultam, később megkérdeztem tőle, hogy akkor tulajdonképpen miért is van velem, ha ilyennek lát?

Erre ő azt válaszolta, hogy kihívás.

Hirtelen szóhoz sem jutottam, valahogy váratlanul ért ez. Nem is tudom, hogy ez jól kellene, hogy érintsen, vagy rosszul, de nekem nagyon rosszul esett.

Mikor megismert sem volt kisebb a fenekem, és nem voltam soványabb.


Normális ez, hogy így áll hozzám?


2015. jan. 28. 06:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szerintem viccelt. Mert ha nem, az nagyon durva lenne.

Bár ez még viccnek is durva.

2015. jan. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is viccnek szánta, de nem gondolta át eléggé
2015. jan. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nem úgy nézett ki, mint aki viccel.

Azt mondta, hogy őt motiválja, hogy engem motiválhat.

2015. jan. 28. 06:53
 4/19 anonim ***** válasza:
49%

Figyelj!ű

Küldj egy képet! És felmérem a helyzetet!

De bármi is az, szerintem bunóság volt a pasid részéről.

Akit elvileg szeretünk, annak nem mondonk ilyet!

2015. jan. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
2015. jan. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Alapból mindig noszogatott régebben is, hogy mozogjak, és ha éppen nem tornáztam, mert fáradt voltam, akkor volt, hogy azt mondta, inkább ne is találkozzunk.

Nehéz fizikai munkát végzek, eléggé fárasztó, és megterhelő, nem mindig van energiám nap végén tornázni.

2015. jan. 28. 07:13
 7/19 anonim ***** válasza:
off: a nehéz fizikai munkától nem kéne alapból lefogynod? vagy nem ilyen jellegű?
2015. jan. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Vártam én is a fogyást, de valahogy súlyban nem lettem kevesebb. A ruháim lazábbak, de súlyban nem lettem kevesebb.

Rengeteget kell emelni, cipekedni, meleg van, folyamatos mászkálás, leülni ritkán tudok. Vannak lightosabb napok, de durvábbak is.

2015. jan. 28. 07:20
 9/19 anonim ***** válasza:
kajára kéne akkor jobban odafigyelni, de persze nem baj, ha mozogsz is mellette
2015. jan. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Persze, figyelek mostmár a kajára is. A mindennapjaimhoz még kb. 10-12 km kerékpározás is hozzátartozik. Minden nap. Ennyi mozgás talán elég.
2015. jan. 28. 07:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!