Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kihívás vagyok a páromnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihívás vagyok a páromnak?

Figyelt kérdés

1 hete elkezdtem újra mozogni, és egészségesebben enni, mert nem vagyok megelégedve a külsőmmel, és változtatni szeretnék magamon. Viccesen megjegyeztem este a páromnak, hogy olyan kerek fenekem lesz, hogy nem bír majd betelni vele.

Erre ő azt válaszolta, hogy akkor gyúrjak rá, keményen, mert nagyon meglátszik a tartásomon, hogy nagy a fenekem, a hátam szerinte görbe, és csámpás is vagyok.

Ahogy ezeket így elmondta, kicsit magamba fordultam, később megkérdeztem tőle, hogy akkor tulajdonképpen miért is van velem, ha ilyennek lát?

Erre ő azt válaszolta, hogy kihívás.

Hirtelen szóhoz sem jutottam, valahogy váratlanul ért ez. Nem is tudom, hogy ez jól kellene, hogy érintsen, vagy rosszul, de nekem nagyon rosszul esett.

Mikor megismert sem volt kisebb a fenekem, és nem voltam soványabb.


Normális ez, hogy így áll hozzám?


2015. jan. 28. 06:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Lehet nem jól fejezte ki magát, ez előfordul mással is. Én rákérdeznék, hogy mennyire gondolta komolyan, csak hogy megnyugodjak. De tényleg érdekes vicc...


22N

2015. jan. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Költőnő? ***** válasza:

hát ez egy bunkó... szekálni a másikat: éretlen tahóság. Ha nem tudod elfogadni, minek vagy a másikkal? Jó ezt most nyilván nem rád értettem, hanem általában....

Btw ez viccnek sem volt jó...:(

2015. jan. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
fú, az ilyet nekifutásból tökönrúgni és ajtóstul kiba.szni. ez egy féreg.
2015. jan. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

kihívás: hogy megváltoztasson.

durva viccnek is.

2015. jan. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Kérdeztem tőle, hogy akkor mi lesz, ha lefogyok, és normálisan fogok kinézni, akkor elhagy, mert nem lesz kihívás?! Erre azt mondta, dehogy hagy el, majd talál más kihívást rajtam/bennem.......
2015. jan. 28. 14:24
 16/19 anonim ***** válasza:
persze, faragni mindig lehet mit. de nem vagy te szobor. az a jó, ha az embert szeretik, nem ha toszogatják, hogy valaki másnak ő tökéletes legyen. hagyd el.. lenne hozzá erőd?
2015. jan. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Igen, ez hiányzik, hogy érezzem, hogy igazán szeret. Mert így úgy érzem sokszor, hogy szégyell.
2015. jan. 28. 14:35
 18/19 anonim ***** válasza:

ácsibácsi! ha ezt eddig így nem fogalmazta meg neked, akkor viccnek szánta ... és azért merte elsütni a viccet, mert

1 ezzel is motiválni akar

2 úgy gondolta megengedheti magának, mert szeret, és eszében sincs ezen mérni a kapcsolatotokat (és ez a lényeg)


biztos, hogy neked nem esett jól, de ez nem azt mutatja, hogy nem kellesz neki, hanem pont fordítva (tudom, mert én is ilyen bunkó vagyok néha arra alapozva, hogy úgyis szeretem, nyugodtan mondhatok ilyent)

2015. jan. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 PearlDiver ***** válasza:
A srác vagy kőbunkó, vagy óriási zavar van a fejében a kapcsolatok működéséről, vagy nem szeret.
2015. jan. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!