Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom névnapjára vmi izgis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom névnapjára vmi izgis ajándékkal készülnék. Mi legyen az?

Figyelt kérdés
csak nem tudom hogy mivel minden ötletet elfogadok ami eszetekbe jut. BÁRMI:) fantáziátokra bízom :) de azért maradandós is lehetne
2008. aug. 21. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem tok aranyos lenne,ha a fototokat megorokitened egy polon,vagy bogren,kisparna huzaton....stb
2008. aug. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már írtam valakinek,hogy én névnapra, szülinapra mindenkinek névre szól törölközőt veszek. A törölköző egyik sarkába van belehímezve a név. Eddig tetszett mindenkinek...
2008. aug. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egy nagyon szép kulcstartóba garvíroztattam bele hogy Szeretlek XY. Meg egy szép díszpárnát csináltattam, amire a kettőnk képe van nyomtatva. De ott lehetett bögrére, pici plüssmaci pólójára, törülközőthímeztettni névvel meg ilyenek. Vagy a barátom mondta, amikor megkérdeztem mit szeretne, aztmondta, hogy engem meztelenül, elkezdtem gondolkodni, és jövőre talán engem kap, valami extrával. Vagy valami vicces alkalomra talán kap egy férfitangát. Rengetek ötlet van... Menj egy el áruházba és járj végig MINDEN boltot, elképesztő mikre lehet bukkanni...:)
2008. aug. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
wááá köszi szépen :) megkérdeztem pici párom és azt mondta hogy "egy éjszakát kér tőlem de rám bízza hogy hogyan " ebbe még tudtok segíteni ? az oké hogy szex de mégis hogyan vmi körítés ?játék ?
2008. aug. 21. 20:28
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán sexshop-ban vannak társasjátékok, vagy valami olyan rohában leszel amilyennek még nemlátott téged, hogy egyből rádmásszon. Aztért jóőtlet szerintem névnapra az ilyen, mert a névnapot nemmindenki ünnepli, vagy vesz ajándékot. De ez a kap ajándékot, és te vagy szerintem nagyon jóötlet:) Úgyhogy vegyél valami nagyon jó ruhát vagy valamit ami megtetszik. Én egyszer egy fehérnemű boltban gyönyörű fűzőket láttam, meg nővérkesuha stb... rettentő jódolgok voltak, érdemes az ilyen helyeken végignézni. Amúgy azóta 2 feűzőt szereztem be, és megőrül tőle a párom:) (3. válaszoló vok)
2008. aug. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!