Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiakadnátok, ha a párotok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadnátok, ha a párotok az ex barátnőjét nézegetné facebookon, ráadásul a tiedről, mert ő le van tiltva a csajnak?

Figyelt kérdés
2015. jan. 28. 11:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem váletlenul lett letiltva. Kicsit pofátlan a csávo :)
2015. jan. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mikor szakítottak valamin nagyon összevesztek és azért lett letiltva. Most marha nagyot csalódtam...
2015. jan. 28. 11:44
 3/18 anonim ***** válasza:

Ezen én nem.

Én is megnézetem a (volt) párom exeit.

2015. jan. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
hát nem mondom, hogy repesnék az örömtől, de nem akadnék ki rajta. az enyém is nézegeti néha az exeit, valamelyiket mutatja is, de hát én is megnézek ezt azt.. plusz ha előtted teszi, az még mindig ezerszer jobb, mintha titkolózna.
2015. jan. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem előttem nézte. Az előzményekben kerestem vissza valamit és akkor láttam. Számomra ez kiakasztó, hogy az én facebookomról sunyiban nézegeti.
2015. jan. 28. 11:56
 6/18 anonim ***** válasza:

Kiakadnék. Ha megnéz a pasim az utcán egy csajt nem akadok ki. Ha összefut egy régi barátnővel és beszélget pár szót vele nem akadok ki. Ha idegen, jó csajokat nézegetne -néha- a facen nem akadnék ki. De hogy a hátam mögött nézegesse az exét aki valószínűleg nem véletlen tiltotta le azon igen. Ha meg az enyémről tenné akkor végképp.


Valamit vagy lezártam vagy nem. Ha lezártam nem nézegetem a régit. Ha nem zártam le nem kezdek új kapcsolatot.

2015. jan. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Akkor most mit kéne tennem? Ő szerinte felfújom a dolgot.
2015. jan. 28. 12:50
 8/18 anonim ***** válasza:

Szerintem cserélj jelszót esetleg.

Vagy megpróbálod vele megbeszélni higgadtan a helyzetet.

2015. jan. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Jelszó csere megvolt. De ez a tényeken nem változtat sajnos. A karácsonyi nagytakrítás közben a szekrény tetején találtam pár képet róla meg erről az ex barátnőről. Akkor is persze kimagyarázta, hogy nem emlékszik arra sem hogy mikor vagy miért rakta oda.
2015. jan. 28. 13:20
 10/18 anonim ***** válasza:
Én is rendszeresen megnézem az exeim adatlapját, sőt néha a barátom exeit is, már akikről tudok. Bár az övéről inkább nem nézném, vagy kitörölném az előzményeket, azért mégiscsak... De ezen szerintem feleslehes kiakadni. Hogy rosszul esik, az egy dolog, de nem kell hisztizni miatta. Megkéred, hogy többet ne tegye, és engeszteljen ki valahogy (szárnyalhat a fantázia:)
2015. jan. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!