Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiakadnátok, ha a párotok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadnátok, ha a párotok az ex barátnőjét nézegetné facebookon, ráadásul a tiedről, mert ő le van tiltva a csajnak?

Figyelt kérdés
2015. jan. 28. 11:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Te kiakadnál, ha a párod utánad kutatna ? És ne gyere azzal az álszent szöveggel, hogy mást kerestél, mert te is tudod hogy ez hazugság. :)


Szerintem egy kapcsolatot a féltékenykedés / bizalmatlanság teszi tönkre. Ha nézi, az önmagában miért bűn? Erre nincs bizonyíték. A féltékenység viszont a bizalmatlanság ( a szeretet hiányának ) legtisztább megnyilvánulása.


Sok sikert!

2015. jan. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Utolsó! Hagyjuk már ezt a bizalmatlanság szöveget. A mai világban az ember senkiben nem bízhat, még a saját anyjában sem. Nem álszent szöveg okoskám, tényleg kerestem valamit, de aztán pont nem neked fogok magyarázkodni. Imádom mikor az ember talál valami szart és még ő a hibás, hogy minek "kutat". EMBEREK VÁLLALJÁTOK A TETTEITEKET!
2015. jan. 28. 22:20
 13/18 anonim ***** válasza:

"Hagyjuk már ezt a bizalmatlanság szöveget. A mai világban az ember senkiben nem bízhat, még a saját anyjában sem. "


Erre csak annyit mondok: ez a te döntésed. Te döntöttél úgy, hogy bizalmatlan leszel. Felesleges párkapcsolatban élned, ha nem bízol senkiben. :) Kell egy intelligencia szint ahhoz, hogy:

- ne kérd mástól hogy valljon be dolgokat, ha te letagadod, hogy kíváncsi vagy és kutatsz

- elfogadd, hogy nem csak kíváncsi vagy, hanem féltékeny is, ami az önbizalomhiányod miatt van

- az önbizalomhiányod azért alakult ki, mert ha másban sem bízol, hogy bíznál magadban

- a párodnak JOGA van más lányokat nézni, még akkor is ha házasok vagytok, mert nem vakságot fogadott, hanem hűséget, csak a magadfajta emberek nem értik ezt.


Ezzel kívánok jó éjszakát!

2015. jan. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
:D
2015. jan. 29. 08:50
 15/18 anonim ***** válasza:
Nemirt hulyeséget a 13-as.
2015. jan. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy joga van más nőket nézegetni? Már miért lenne? Miért természetes dolog ez? Nem értem, hogy miért még én vagyok a szemét, ha ő nézegeti az exét. Amúgy meg, ha beledöglesz sem fogom azt mondani,. hogy szándékosan kutattam utána, mert nem így volt :) Igaz viszont, hogy féltékeny vagyok és a féltékenység egészséges szinten minden párkapcsolatban elfogadott, szerintem. De nem azt kértem, hogy engem ítéljetek meg, hanem tanácsot, hogy mit csináljak. Aztán egyből le vagyok ugatva.
2015. jan. 29. 13:49
 17/18 anonim ***** válasza:

"Mi az, hogy joga van más nőket nézegetni? Már miért lenne? Miért természetes dolog ez? Nem értem, hogy miért még én vagyok a szemét, ha ő nézegeti az exét."


Te pedig "ha beledöglesz sem" fogod megérteni, hogy JOGA van megnézni más nőt. Ezzel nem csal meg téged. Az, hogy te erről mást gondolsz, az egyéni szociális probléma. :D


Senki sem szemét. Ő megnézte az exét, ezzel semmi probléma nincs. Te pedig féltékeny vagy. Ezzel sincs probléma ( nekem legalább is nem baj, mert nem az én barátnőm vagy ).


Egyébként nem látom hol mondtad hogy tanácsot kérsz... biztos így volt. :D Akkor ez a tanácsom: ne legyél betegesen féltékeny. Pont. Nyugodtan megnézheti az exét.


Ha nem bízol benne, és azt gondolod félrekefél, szakíts vele, és ne görcsölj ezen a témán. ( ez is tanács volt )

2015. jan. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

A kérdező kommentje:


Akkor most mit kéne tennem? Ő szerinte felfújom a dolgot.


Itt volt a tanácskérés :) Na mindegy. Betegesen féltékenynek azért nem tartanám magam, csak nem szeretem a sunyiskodást,ennyi. De mivel már nem aktuális a kérdés így nem is kérnék több választ, köszönöm :)

2015. febr. 2. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!