Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért keresett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem rég felkeresett az exem egy régi emlékkel kapcsolatba, na mármost legalább 2 éve nem beszéltünk egymással, miután megkérdeztem hogy van akkor felajánlott egy személyes találkozást. Barátja van. 20/F



2015. jan. 28. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
ez most komoly? így bele a képünkbe? legalább készítenél fel minket egy ilyen kérdésre ami komoly traumát tud okozni a gyanútlan olvasónak
2015. jan. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerinted majd mi tudjuk mi?
2015. jan. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Húúú ez tényleg kommersz... :D
2015. jan. 28. 13:51
 4/9 A kérdező kommentje:
#2-es Nem gondoltam egyáltalán arra hogy tudja bárki is, csupán teóriákra lennék kíváncsi.
2015. jan. 28. 13:56
 5/9 anonim ***** válasza:

rosszat fogok álmodni :S


milyen volt a kapcsolat? hogyan váltatok el?

2015. jan. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az ezoterika rovatban talán lenne egy kristálygömb és vele válasz.

Teoriákban viszont akad egy pár, alegvalószinübb, hogy tönkrement a kapcsolata és a régi szép emlékeket keresi. De ha összejöttök újra hamar elökerülnek a régi rossz emllékek is ne félj.

Esetleg kell neki valami, pénz, szállás és keresett valakit akire baleknak emélkezett hogy majd az segit.

De lehet csak egy lelki szemetesláda kell, mert az ismerősök között nem akarja senkinek elmondani.... ha szerencséd van csak kalandot ekres és feldobná veled a lapos kapcsolatot. stb...

2015. jan. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A kapcsolat se veled se nélküled típusú volt, szerettem nagyon, ő is engem (első kapcsolatunk mindkettőnknek). A szakítás durva volt.(Ő átvágott én pedig elküldtem melegebb éghajlatra)
2015. jan. 28. 14:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Barátja van, de izgalomra vágyik. A mostani barátjával szemben eleg nagy szemétség, amit művel.
2015. jan. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi elméletek, ment a zöld pacsi :)
2015. jan. 28. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!