Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hogy mégsem gondolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy mégsem gondolja olyan komolyan, vagy egy pasinál ez normális?

Figyelt kérdés

Én nagyon család centrikus vagyok, szóval ha komolyra fordul egy kapcsolatom, akkor a gyerek témát is fel szoktam vetni, persze nem azt hogy most rögtön csak szeretek róla beszélni.

Mostani barátommal már 3 éve együtt vagyunk, 23 évesek vagyunk és elterveztük hogyha vége az egyetemnek akkor összeköltözünk. Ő azt mondja hogy imád szeret és nagyon komolyan gondolja, velem akarja leélni az életét meg ilyenek, viszont mikor ez a gyerek téma feljött, tök idegesen meg mérgesen vagy nem is tudom hogyan vágta a fejemhez hogy ezt még nagyon nem most kéne megbeszélnünk, és ez tök rosszul esett. Kedvesen is elmondhatta volna hogy neki ez még túl korai, de az is lehet hogy ez ilyen tipikus pasis dolog hogy ennyi évesen még a gondolattól is félnek, és ha szóba jön már idegesek lesznek. Nem tudom. Szerintetek?


2015. jan. 28. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég fura módon reagálta le a barátod. 3 éve együtt vagytok, szerintem tök normális, h ennyi idő után előjönnek az efajta témák... + Ha nem akar erről beszélni, akkor nem ilyen hangon kellett volna mondani. Szerintem ülj le vele erről beszélgetni! Nem is a baba témán, hanem h miért viseli őt meg így ez a téma, h szinte dühös. Mást nem tehetsz...
2015. jan. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ennyi miatt nem szabad messzemenő következtetéseket levonni. Majd ,ha már dolgoztok, együtt éltek és még mindig nagyon jó a kapcsolat köztetek biztosan nem lesz ilyen elutasító a gyerek témával kapcsolatban.
2015. jan. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Bocsi de megértem a barátodat.

Még csak tervezitek, hogy összeköltöztök te meg már fel is hozod a gyerek témát?


21 éves vagyok és nő, de a világból kifutnék ha egy pasi ennyire előre tervezne velem. Komoly kapcsolatot akarok, meg ha úgy alakul és együtt maradunk utána összeköltözést stb, de van abban valami taszító amikor valaki ennyire előretervez... Lehet nagyon bunkónak hangzik tőlem, de ez az igazság. Olyan mintha ezzel rá akarnál mászni. Nem kell felhozni ott a gyerek témát, ha eljön az idő úgyis lesz.

2015. jan. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt is hozzátenném, hogy a fiúk nem pont ugyanúgy állnak hozzá a gyerekekhez, mint a lányok. Sőt, elég kevés srácot láttam, akik úgy igazán szeretnék a kicsiket, míg a lányok 90%-a megőrül értük. Majd meggondolja magát, de majd akkor hozd föl a témát szerintem, amikor tényleg aktuális lesz.
2015. jan. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem minden pasi irtózik így a gyerek témától 23 évesen. Ismerek olyat aki ilyen korban már férj volt, és szeretett volna gyereket.


Lehet hogy nem akar a párod gyereket egyáltalán, csak nem volt mersze megmondani. Ennyi idő után teljesen normálisak az ez irányú kérdéseid. Jobb előre tisztázni ezeket a dolgokat, mint 30 évesen koppanni, amikor közli, hogy nem akar pl házasodni, és gyereket se akar... Ahogy egyre idősebb lesz az ember, egyre nehezebb párt találni, és egy nőnek nincs túl sok ideje ha babát akar.


Érdemes lenne utánajárni mi volt a kirohanás igazi oka.

2015. jan. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 PearlDiver ***** válasza:

#3 ne haragudj de süt a válaszodból az önző sznob hozzáállás... Ugyan miért ne beszélhetne mindenki arról a társával, amiről szeretne? Miért sért egyeseket, ha a társuk alapvető kérdésekben szeretne közös nevezőre kerülni? Jól mondja #5, ha későn derül ki, hogy a másik tökéletesen gyerekellenes, az nagyon ciki és elég fontos éveket lehet így kidobni az ablakon.

Én a barátnőmmel már az első hónapokban beszéltem ilyenekről, mivel már akkor éreztük hogy elég komollyá válik a kapcsolatunk. Egyet is értünk, viszont ez nem azt jelenti, hogy el akarnánk sietni a gyerekvállalást. Majd házasság után.

Kérdező, nem minden férfira igaz, hogy fél a gyerektől. Elég gyorsan kihalnánk, ha ez ennyire általános volna. És nem értem a barátodat, ha elvileg szeret, el kéne tudnia mondani normálisan az álláspontját. Nem illik egy párkapcsolatban ekkora zsákbamacskát árulni.

2015. jan. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!